bitbay gieldy 710x100

Nowości na CoinDeal: NEO (NEO)

neo-coindeal-listing

Na giełdę CoinDeal zostanie dodana kolejna kryptowaluta: NEO (NEO), która wygrała głosowanie wśród społeczności giełdy CoinDeal. NEO zostanie dodane na platformę w przeciągu czterech tygodni, po przejściu ostatecznej weryfikacji.

CoinDeal to nowoczesna giełda kryptowalut założona w 2018 roku przez trzech Polaków: Kajetana Maćkowiaka,  Adama Bicza i  Filipa Dzierżaka. Siedziba giełdy mieści się na Malcie.

coindeal opis

CoinDeal w swojej ofercie posiada ponad 40 par kryptowalut, włączając w to te najpopularniejsze, takie jak: Ethereum, Bitcoin czy Litecoin oraz waluty FIAT: euro (EUR), dolar (USD), funt brytyjski (GBP), polski złoty (PLN), rubel (RUB) oraz koreański won (KRW).

Platforma posiada najwyższe zabezpieczenia standardu SSL zintegrowane z funkcjonalnościami Cloudflare. Konta użytkowników są chronione przez wielopoziomową weryfikację 2FA. Do wypłat środków konieczne jest potwierdzenie mailowe, które wymagane jest również w przypadku korzystania z platformy za pomocą nowych adresów IP. Środki użytkowników w 90% są przechowywane na cold walletach chronionych przez Multisignature.

1 opinia o “Nowości na CoinDeal: NEO (NEO)”

  1. jak działa powyższa giełda, widzę na własnym przykładzie.Kody wypłat kryptowalut, generowane na Coindealu, odrzucane są przez platformę adpro.futurenet przy wykupowaniu adpaców, pomimo skonfigurowania 2 ww/ kont.

    Odpowiedz

Dodaj opinię