bitbay gieldy 710x100

Nowości na Coinbase Pro

Cartesi (CTSI), iExec (RLC), Mirror Protocol (MIR) i Tellor (TRB) są od dziś dostępne na Coinbase Pro. Wsparcie dla CTSI, RLC, MIR i TRB będzie dostępne we wszystkich obsługiwanych jurysdykcjach Coinbase. CTSI, TRB i MIR nie będą obsługiwane w stanie Nowy Jork. Handel rozpocznie się o godzinie 9:00 czasu pacyficznego (PT) w czwartek 6 maja, jeżeli spełnione zostaną warunki płynności.

Cartesi (CTSI) to token narzędziowy, który zasila sieć Cartesi, której celem jest rozwiązanie problemu skalowalności łańcucha bloków i wysokich opłat przy użyciu technologii o nazwie Optimistic Rollups.

iExec (RLC) token Ethereum dla platformy chmurowej iExec, w której użytkownicy mogą zarabiać i wynajmować moc obliczeniową i dane. iExec umożliwia programistom obsługę aplikacji na tzw. „zdecentralizowanym rynku zasobów w chmurze”.

Mirror Protocol (MIR) to token Ethereum, który zarządza protokołem Mirror Protocol, który „umożliwia tworzenie aktywów zamiennych, które śledzą ceny aktywów w świecie rzeczywistym”. Projekt ma na celu umożliwienie handlu akcjami 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, poprzez tworzenie „syntetycznych” wersji prawdziwych. 

Tellor (TRB) to zdecentralizowana sieć Oracle, która umożliwia inteligentnym kontraktom w Ethereum bezpieczne łączenie się z zewnętrznymi źródłami danych. TRB (inaczej „Tributes”) to token Ethereum, który zasila sieć Tellor i zachęca do uczciwego raportowania danych zewnętrznych.

coinbase giełdy

Dodaj opinię