bitbay gieldy 710x100

Nowości na Bitfinexie: DigiByte, Internet Node Token, DragonChain, Kleros

bitfinex

Giełda Bitfinex dodała ostatnio kilka nowych projektów na swoją platformę: DigiByte (DGB) dostępny w parach handlowych z BTC i USD oraz Internet Node Token (INT), DragonChain (DRGN), Kleros (PNK) dostępne w parach z ETH i USD.

DigiByte (DGB)

DigiByte to globalny system blockchain, koncentrujący się na cyberbezpieczeństwie w płatnościach cyfrowych i zdecentralizowanych aplikacjach. DigiByte Blockchain jest ukierunkowany na rozwój bezpiecznej i zdecentralizowanej przyszłości cyfrowej dzięki unikalnemu połączeniu innowacji i odporności.

Internet Node Token (INT)

INTchain jest platformą opartą na technologii blockchain oraz interaktywnym standardem zorientowanym na wspieranie ekosystemu IoT.

DragonChain (DRGN)

Jest to platforma podobna do Ethereum, pozwalająca chronić zasoby biznesowe za pomocą architektury bezserwerowej – zdecentralizowanych języków programowania wykorzystujących blockchain, takich jak Java, C #, Node, Python itp. Dragonchain jest także inkubatorem o funkcjonalności podobnej do Kickstartera, umożliwiającym użytkownikom uruchamianie projektów blockchain i pozyskiwanie finansowania społecznościowego. Oryginalna wersja projektu Dragonchain została stworzona przez Disneya.

Kleros (PNK)

Kleros to zdecentralizowany protokół arbitrażowy wykorzystujący teorię gier, blockchain i crowdsourcing do rozstrzygania roszczeń w szybki, przejrzysty i niedrogi sposób.

Dodaj opinię