bitbay gieldy 710x100

Nowości na Bitfinexie: Aragon, Mithril, Dether, Storj

bitfinex token

Giełda kryptowalut Bitfinex poszerza swoją ofertę o cztery kolejne projekty: Aragon (ANT), Mithril (MITH), Dether (DTH) oraz Storj (STORJ). Wszystkie tokeny będą dostępne w parach z BTC, ETH i USD.

Aragon (ANT)

Aragon to projekt, którego celem jest tworzenie i utrzymywanie struktur organizacyjnych za pomocą technologii blockchain. Aragon umożliwia ludziom na całym świecie łatwe i bezpieczne zarządzanie ich organizacjami oraz zapewnia narzędzia dla każdego, kto chce stać się przedsiębiorcą i prowadzić własną organizację.

 

Mithril (MITH)
Jest to zdecentralizowana platforma społecznościowa, która nagradza wszystkich twórców treści.

 

Dether (DTH)

Ekosystem peer-to-peer dla nabywców i sprzedawców kryptowalut oraz sklepów fizycznych. Dether pozwala na kupno i sprzedaż kryptowalut za gotówkę a następnie ich wydawanie w fizycznych sklepach.

 

Storj (STORJ)

Storj (wymawiane: storage) jest platformą do przechowywania w chmurze, której nie można ocenzurować ani monitorować, w Storj nie ma przestojów. Jest to pierwsza zdecentralizowana, kompleksowa, zaszyfrowana pamięć masowa w chmurze, która wykorzystuje technologię blockchain i kryptografię do zabezpieczania plików.

 

Dodaj opinię