bitbay gieldy 710x100

Nowości na Bitfinex: Verge (XVG) oraz Stellar (XLM)

bitfinex token

Zagraniczna giełda kryptowalut Bitfinex dodała dzisiaj dwie nowe kryptowaluty do swojej oferty: Verge (XVG) i Stellar (XLM). Obie kryptowaluty dostępne są w parach z BTC, ETH, USD, EUR, GBP oraz JPY.

Verge (XVG)

verge bitfinex

Verge to zdecentralizowana platforma blockchain i token kryptograficzny stworzony z myślą o prywatności. Verge jest szybki, elastyczny, prywatny i anonimowy. Oprócz tego jest to waluta stworzona do wspierania masowej adopcji, ponieważ skaluje się ona na całym świecie. Verge umożliwia przeprowadzanie bezpośrednich transakcji o niskich kosztach – szybko, sprawnie i prywatnie – zapewniając firmom i osobom prywatnym nowe opcje wysyłania i odbierania płatności natychmiastowych.


Stellar (XLM)

stellar bitfinex

Stellar Lumens jest rodzimym tokenem sieci Stellar – bezpłatnej sieci o otwartym kodzie źródłowym, która łączy różne systemy finansowe i pozwala każdemu na tworzenie tanich usług finansowych dla swoich społeczności. Sieć Stellar umożliwia przesyłanie pieniędzy między osobami, firmami i instytucjami finansowymi równie łatwo jak pocztą elektroniczną. Ta wzajemna łączność oznacza lepszy dostęp dla osób fizycznych, niższe koszty dla banków/instytucji i wzrost przychodów dla przedsiębiorstw.

1 opinia o “Nowości na Bitfinex: Verge (XVG) oraz Stellar (XLM)”

Dodaj opinię