bitbay gieldy 710x100

Nowości na Bitfinex: Pai (PAI) oraz Seer (SEER)

bitfinex

Giełda Bitfinex umożliwiła handel kolejnymi projektami: Pai (PAI) oraz Seer (SEER). Handel dostępny jest w parach z ETH, BTC i USD.

Pai (PAI)

Projekt PAI rozwija otwartą platformę opartą na blockchain, która umożliwia tworzenie, zarządzanie i wykorzystanie Personal Artificial Intelligence (PAI). Protokół Blockchain PAI umożliwia zdecentralizowaną gospodarkę sztucznej inteligencji, dzięki której twórcy aplikacji mogą tworzyć produkty i usługi, aby przynieść korzyści ekosystemowi PAI i usprawnić sieć neuronową platformy.

Oprócz tego, programiści mogą łatwo wdrożyć własne tokeny na szczycie łańcucha bloków PAI. Centralnym punktem wszystkich interakcji na blockchain PAI są awatary 3D oparte na cyfrowych profilach zachowań online użytkownika.


Seer (SEER)

SEER to kolejna generacja bazującego na blockchain rynku predykcyjnego, opartego na zestawie narzędzi Graphene. Seer zapewnia użytkownikom możliwość wyrażania ocen na temat wyników przyszłych zdarzeń za pomocą mechanizmu rynkowego i pozwala na skuteczne przewidywania poprzez gromadzenie danych wywiadowczych i informacji o użytkownikach. Ponadto  umożliwia także wdrażanie niestandardowych projektów deweloperskich, takich jak zakłady bukmacherskie, prognozowanie rynku finansowego, prognozy ceny aktywów i prognozy wyników zdarzeń.

Dodaj opinię