bitbay gieldy 710x100

Nowości na Bitbay i plany wejścia na giełdę (IPO)

bitbay nowości ipo

Giełda BitBay dodała ostatnio sporo nowych projektów na swoją platformę, pojawił się m.in. fork Bitcoin Cash – Bitcoin SV (BSV) w parach z BTC, USD, EUR i PLN. Ponadto na BitBay można już handlować kryptowalutą Stellar (XLM) oraz dwoma innymi tokenami: Bitex Global XBX Coin (XBX) i Blockchain Poland (BCP).

Bitex Global XBX Coin (XBX) to utility token oparty o znany i ceniony za bezpieczeństwo protokół ERC20. Stworzono go w celu wypromowania, napędzenia oraz umożliwienia klientom korzystania z funkcjonalności eko-systemu Bitex.

Blockchain Poland (BCP) w platformie Blockchain Poland będzie służył jako nowoczesny środek płatniczy, jak i rozliczeniowy. BCP jest platformą umożliwiającą zarówno rozwój jak i finansowanie start-upów, które bazują na technologii blockchain.

Lista nowych rynków:

  • XLM/BTC
  • XLM/PLN
  • XLM/EUR
  • XLM/USD
  • XBX/BTC
  • BCP/PLN

Oprócz nowych projektów giełda Bitbay zamierza się rozwijać na innych polach:

Dodatkowo pragniemy poinformować, że nasza spółka nie ma żadnych problemów finansowych. Stale udostępniamy nowe produkty, np. aplikację mobilną, nowe rynki, a na dniach będzie duża niespodzianka. W tym roku również pojawi się dźwignia oraz wchodzimy na giełdę.

BitBay

Szczególnie ciekawą informacją jest wejście BitBay na giełdę, na razie znanych jest mało szczegółów, ale na forum.bitcoin.pl przedstawiciel BitBay uchylił rąbka tajemnicy:

Wyjaśniając co mieliśmy na myśli w stwierdzeniu, że wchodzimy na giełdę chcieliśmy odnieść się do ostatniego wywiadu CEO BitBay – Sylwestra Suszka w którym wspominał o upublicznieniu firmy.
Wiąże się to właśnie z wprowadzeniem całej spółki na giełdę (IPO).
Na tym etapie możemy potwierdzić, że emisja będzie przeprowadzona na zagranicznej giełdzie a bardziej szczegółowe informacje będą podawane wkrótce.

BitBay

Dodaj opinię