bitbay gieldy 710x100

Nowości na Binance: Syscoin (SYS)

syscoin

Nowa kryptowaluta na giełdzie Binance: Syscoin (SYS), dostępna w parach SYS/BNB, SYS/BTC oraz SYS/ETH.

Syscoin (SYS)

Syscoin to platforma typu blockchain, która ułatwia transakcje o wyjątkowo niskich kosztach ale przede wszystkim koncentruje się na tworzeniu infrastruktury niezbędnej do wprowadzenia firm do sieci blockchain. Zamiast koncentrować się wyłącznie na transferze wartości, Syscoin zapewnia wsparcie zarówno zdecentralizowanym, jak i scentralizowanym rynkom.

 

Najciekawszym elementem platformy Syscoin jest jednak „Blockmarket” – połączenie portfela i rynku. Portfel Blockmarket zapewnia użytkownikom narzędzia niezbędne zarówno do kupowania i sprzedawania, jak i wysyłania i odbierania waluty lub zaszyfrowanych wiadomości.

Identyfikator Syscoin ma na celu przechowywanie informacji o tożsamości poza łańcuchem za pomocą kotwicy blockchain, która umożliwia użytkownikom przechowywanie większej ilości informacji o tożsamości bez spowalniania łańcucha. Proces ten umożliwia również Syscoin dodawanie funkcji i rozwijanie specyfikacji tożsamości Syscoin bez przeprowadzania forków sieci. Syscoin planuje rozwinięcie swojego rozwiązania dla weryfikacji tożsamości równolegle ze specyfikacjami nakreślonymi przez Decentralized Identity Foundation (DIF).

Pod koniec ubiegłego roku Syscoin ogłosił integrację funkcji wstawiania tokena na platformę Syscoin. Ta funkcja może potencjalnie umożliwić użytkownikom tworzenie programów lojalnościowych opartych na tokenach, systemów punktów nagród, a nawet uruchomienie własnego ICO w blockchainie Syscoin.

Maksymalna podaż: 888 000 000 SYS

Ilość monet w obiegu: 531 896 740 SYS

Dodaj opinię