bitbay gieldy 710x100

Nowości na Binance: Nexus, SingularityNET, QuarkChain

tło binance logo

Na giełdzie kryptowalut Binance przybyło ostatnio dużo nowych projektów, w tym tygodniu są to: Nexus (NXS), SingularityNET (AGI) oraz QuarkChain (QKC). Dostępne są one w parach z BTC oraz ETH, ponadto Nexus i SingulatityNET dostępne są w parze z BNB.

Nexus (NXS)

Nexus jest pierwszym blockchainem odpornym na technologię kwantową, zawierającym zaawansowaną kryptografię zaprojektowaną w celu zanegowania zagrożenia stwarzanego przez technologię kwantową przyszłości. 3DC łączy w sobie 571-bitowe klucze prywatne, 1024-bitowe Skeiny i odporne na kwantowanie algorytmy Keccaka oraz ewoluujący schemat podpisu, zwany łańcuchem podpisów. Łańcuchy podpisów aktualizują klucze prywatne i publiczne, które zabezpieczają adresy i zaciemniają je po każdej transakcji, zachowując integralność i bezpieczeństwo konta nawet w portfelach mobilnych. Łańcuchy sygnatur mają wiele zalet w porównaniu do równoważnych systemów odpornych na technologię kwantową, takich jak sygnatury BLISS i Lamport, dzięki czemu są wyjątkowo kompaktowe i lekkie, dzięki czemu idealnie nadają się do aplikacji blockchain.

Maksymalna podaż: 78 000 000 NXS

Ilość monet w obiegu: 57 690 768 NXS


SingularityNET (AGI)

SingularityNET to protokół opracowany specjalnie w celu rozwiązania problemów specjalizacji AI, łącząc wszystkie obszary, otwierając rynek sztucznej inteligencji na cały świat. SingularityNET umożliwia korzystanie z usług AI na platformie bez uprawnień, dzięki czemu każdy może łatwo korzystać z AI bez dużej firmy lub rządu kontrolującego te usługi.

Sieć SingularityNET jest zasilana tokenem AGI, co umożliwia zdecentralizowaną ekonomię. Token AGI rozwiązuje również problem przypisania cesji, umożliwiając określenie wartości, jaką agent AI wprowadza na rynek. Ten problem jest pierwszym krokiem do stworzenia sztucznej inteligencji ogólnej (AGI), a token AGI umożliwia ten przełom.

Maksymalna podaż: 1 000 000 000 AGI

Ilość monet w obiegu: 539 673 260 AGI


QuarkChain (QKC)

Sieć QuarkChain jest nowatorską architekturą blockchain, która ma spełniać globalne standardy komercyjne. Zapewnia bezpieczne, zdecentralizowane i skalowalne rozwiązania typu blockchain do dostarczania ponad 100 000 TPS w sieci.

Maksymalna podaż: 10 000 000 000 QKC

Ilość monet w obiegu: 360 888 888 QKC

Dodaj opinię