bitbay gieldy 710x100

Nowości na Binance: Dent (DENT) oraz Mainframe (MFT)

tło binance logo

Na giełdzie Binance pojawiły się dwa kolejne projekty: Dent (DENT) oraz Mainframe (MFT). Dent dostępny jest w parach handlowych z BTC i ETH, natomiast Mainframe w parach z BTC, ETH oraz BNB.

Dent (DENT)

Wizją Dent jest stworzenie globalnego rynku za pomocą blockchain, gdzie każdy ma możliwość kupowania i sprzedawania mobilnych pakietów danych i uwalniania nieużywanych mobilnych danych. Przemysł telekomunikacyjny to skomplikowany, rozproszony chaos. W każdym kraju jest garstka operatorów telekomunikacyjnych, izolowane silosy, które nie współpracują ze sobą prawidłowo na rynku telefonii komórkowej. Dent dąży do uwolnienia ludzi i ich opcji, jednocześnie tworząc nowe możliwości dla operatorów telekomunikacyjnych.


Mainframe (MFT)

Mainframe to zorientowana na prywatność, zdecentralizowana sieć przekazywania danych p2p, która umożliwia programistom tworzenie niemożliwych do zatrzymania, nierozwiązywalnych i prywatnych aplikacji web3. Jest odporna na cenzurę, nadzór i zakłócenia, silne funkcje szyfrowania sieci i metadanych pozwalają na bezpieczne i prywatne wysyłanie danych, przechowywanie plików, zarządzanie płatnościami, uruchamianie zadań i wiele innych. Sieć zasilana jest tokenem MFT, zachęcającym węzły do ​​przekazywania i przechowywania pakietów danych w celu obsługi podstawowych funkcji infrastruktury sieci Mainframe. Od końca 2017 roku Mainframe ma już jedną z największych społeczności wspierającą jej misję prywatności i wolności, współpracującą z wybitnymi organizacjami, takimi jak Fundacja Wolności Prasy Edwarda Snowdena,

Dodaj opinię