bitbay gieldy 710x100

Nowości na Binance: Augur (REP)

augur

Na Binance pojawiła się kolejna kryptowaluta, tym razem jest to Augur (REP). Dostępne pary handlowe: REP/BNB, REP/BTC oraz REP/ETH.

Augur (REP)

Augur to otwarta, globalna platforma, na której każdy może tworzyć, monitorować lub handlować rynkami prognoz na każdy temat. Pomyśl o tym, jako o „systemie wczesnego ostrzegania” z najdokładniejszymi prognozami wydarzeń, potencjalną „wyszukiwarką Google”, „Terminalem Bloomberg” lub „Terminalem Reuters” dla prognoz wydarzeń z udziałem crowdsourcingu.

System planuje wykorzystanie „Mądrości tłumów” („wywiadu zbiorowego”) za pomocą zachęt rynkowych, dynamiki „Long Tail” i technologii blockchain, aby bezpiecznie generować dokładniejsze, solidniejsze i niefiltrowane tablice dynamicznych prognoz zdarzeń niż jakakolwiek alternatywa.

Augur jest zdecentralizowany, samoregulujący, pseudonimowy i autonomiczny. Oferuje obietnicę rynków bez narażania się na ryzyko kontrahenta, problemy z agentem głównym lub centralne punkty kontroli, niepowodzenia lub cenzury. Żadna osoba nigdy nie sprawuje bezpośredniej kontroli nad cudzymi funduszami lub nie jest w stanie samodzielnie zagrozić integralności systemu.

Oprogramowanie składa się z inteligentnych kontraktów nieustannie wdrażanych w sieci typu blockchain, co pozwala aplikacjom być odpornym na lokalne awarie, jednocześnie korzystając z bezpieczeństwa całej społeczności. Wszystkie interakcje z rynkami są przekazywane jako transakcje bazy danych między unikalnymi kontami opartymi na niezmiennych instrukcjach oprogramowania.

 

Max podaż:11 000 000 REP

Ilość monet w obiegu: 11 000 000 REP

Data utworzenia: 2016-10-04

Dodaj opinię