bitbay gieldy 710x100

Nowe tokeny na Krakenie – RARI, GHST oraz MATIC

Giełda Kraken dodała trzy nowe tokeny na swoją platformę: Maker (MKR), Ren (REN) a także 0x (ZRX). Handel został uruchomiony niespełna godzinę temu. Od dziś Kraken będzie również obsługiwał wpłaty i wypłaty dla USDT (TRC-20). 

Maker (MKR) – Protokół Maker, który działa na Ethereum, obsługuje i utrzymuje DAI, stablecoin zabezpieczony kryptowalutą, zaprojektowany do śledzenia ceny dolara amerykańskiego. Jego token zarządzania, MKR, służy do określania zmian w protokole przez posiadaczy.

Ren (REN) – Ren umożliwia dostęp do zdecentralizowanych produktów finansowych (DeFi) w Ethereum, umożliwiając posiadaczom przenoszenie aktywów kryptograficznych w różnych łańcuchach bloków zamiast sprzedaży. Każdy może zablokować swoje aktywa (takie jak Bitcoin) w inteligentnym kontrakcie i w zamian otrzymać równowartość w tokenach ERC-20. Natywny zasób REN opłaca operacje w sieci.

0x (ZRX) – 0x to rynek peer-to-peer, który ułatwia wymianę aktywów opartych na Ethereum, w tym tokenów reprezentujących nieruchomości fizyczne, akcje i obligacje lub inne kryptowaluty. ZRX jest przeznaczony do dystrybucji zarządzania i obsługi platformy 0x.

USDT (TRC-20) – to stablecoin powiązany z dolarem amerykańskim w sieci Tron. Jeden USDT odpowiada 1 dolarowi amerykańskiemu utrzymywanemu w rezerwie przez projekt Tether. USDT został pierwotnie uruchomiony i wydany na Bitcoinie za pośrednictwem protokołu Omni Layer (USDT-OMNI), ale od tego czasu został wydany na kilku innych blockchainach, w tym Tron.

kraken BANER WPISY1

Dodaj opinię