bitbay gieldy 710x100

Najłatwiejszy sposób handlowania na giełdzie Binance

Globalna giełda kryptowalut Binance oferuje swoim użytkownikom wyjątkową usługę konwertowania kryptowalut, dzięki której można wymienić swoje aktywa nie wystawiając zleceń na giełdzie.

Opcja konwersji pojawia się po wejściu w zakładkę „Portfel” a następnie wybraniu opcji „Portfel Spot”. Zamiana dotyczy wybranych kryptowalut m.in. BTC, ETH, BCH, BNB, ADA, DASH. Opłata za dokonanie takiej konwersji wynosi tyle co prowizja na giełdzie. Ponadto stablecoiny można wymienić między sobą 1:1 bez żadnych opłat.

konwertowanie binance

Ta usługa jest zdecydowanie warta zainteresowania ponieważ otrzymujemy tutaj funkcjonalność kantoru przy zachowaniu opłat takich jak na giełdzie. A pamiętać należy że opłaty kantorów i spread są zwykle dużo większe niż na giełdach.

Ponadto usługa jest niezwykle łatwa i szybka w realizacji, nie trzeba wyszukiwać pary walutowej, wystawiać zlecenia i wszystko dzieje się niemal błyskawicznie.

Oprócz tego Binance oferuje możliwość automatycznej zamiany wszystkich resztek kryptowalut na Binance Coin (BNB).

Warty przypomnienia jest również fakt, że Binance nie wymaga weryfikacji, jeżeli nie korzystamy z walut fiatów takich jak usd, euro czy pln (stablecoiny to nie fiaty) i nie wypłacamy więcej niż równowartość 2 BTC dziennie. Przy wpłatach nie ma ograniczeń. Do rejestracji wystarczy tylko adres e-mail.

Rejestracja

 

Dodaj opinię