bitbay gieldy 710x100

Na Kucoin od dziś dostępny jest Trade.io

Kolejna kryptowaluta dostępna na zagranicznej giełdzie kryptowalut Kucoin – Trade.io. Dostępne pary handlowe to: TIO/BTC oraz TIO/ETH.

Trade Token (TIO) jest notowany na 251 miejscu zestawienia CoinMarketCap z kapitalizacją ponad 51 mln $ i ceną jednostkową 0,6 $.

Trade.io jest platformą do handlu aktywami za pomocą blockchain, która jest przejrzysta i ma na celu zapobieganie przyszłym kryzysom finansowym.

Przejrzystość blockchain wprowadza uczciwe praktyki handlowe do branży, której towarzyszą zawiłe transakcje i manipulacje. Wszystkie dane cyfrowe będą zdecentralizowane w sieci, co zagwarantuje autentyczność wszystkich transakcji oraz odrzucenie nieuczciwych praktyk. Platforma Trade.io ma zapobiegać manipulacjom, ponieważ wszystkie transakcje można prześledzić od początku z autentyczną datą i znacznikiem czasu w księdze rachunkowej.

Wykorzystanie tokena TIO na giełdzie umożliwi użytkownikom handlowanie kryptowalutami, walutami fiducjarnymi, a ostatecznie także innymi aktywami, takimi jak metale szlachetne, ropa naftowa, towary i globalne akcje. TIO zapewni większą przejrzystość i niższe opłaty.

Dodaj opinię