bitbay gieldy 710x100

Na Binance P2P kupisz kryptowaluty przez Blik

Platforma Binance P2P dodała możliwość kupna kryptowalut za pomocą Blika dla klientów handlujących w parach z PLN. Binance wychodzi naprzeciw polskim użytkownikom, dając im możliwość wyboru jednej z najpopularniejszych metod płatności w Polsce.

Binance P2P to platforma dla zweryfikowanych użytkowników, pozwalająca na publikowanie własnych ofert i korzystanie z usług escrow dla kryptowalut, które zapewniają bezpieczne i szybkie przekazanie funduszy krypto przy każdej transakcji.

Binance P2P jest częścią szerszego ekosystemu Binance składającego się na produkty i usługi krypto, a także służy jako bramka do wpłacania i wypłacania funduszy fiat.

Platforma służy głównie jako źródło informacji, które pozwala sprzedającym i kupującym na znalezienie siebie nawzajem, poprzez wystawione ogłoszenia na kupno lub sprzedaż konkretnych kryptowalut, przy użyciu ponad 100 różnych metod płatności.

Korzystając z platformy P2P można wybrać konkretną ofertę zakupu lub sprzedaży kryptowalut, a następnie dokonać bezpośredniej transakcji z kontrahentem, wymieniając się swoimi aktywami fiat offline i potwierdzając transakcję online. Kryptowaluty zostają zablokowane na portfelu depozytowym Binance.com dopóki sprzedawca nie potwierdzi odbioru pieniędzy.

Dodaj opinię