bitbay gieldy 710x100

Metahero od 5 października dostępne na Kanga Exchange

Giełda kryptowalut Kanga Exchange poinformowała, że projekt Metahero (HERO) trafi na platformę już 5 października.

Depozyty tokena HERO zostaną uruchomione we wtorek 5 października, natomiast handel rozpocznie się dwa dni później. Od 6 października od godz. 13:00 będzie można wystawiać zlecenia sprzedaży. Wypłaty będą możliwe od 8 października. Handel będzie dostępny w parach HERO/USDT oraz HERO/oPLN.

Metahero to projekt wprowadzający nowoczesne narzędzie do skanowania i modelowania 3D o nazwie Metascanner, umożliwiający generowanie realistycznych awatarów i wirtualnych przedmiotów , które można wykorzystać w grach, wirtualnej rzeczywistości czy mediach społecznościowych. Technologia jest testowana od 2017 roku między innymi przez CD Projekt, Ferrari, muzyków i innych artystów.

Metascanner umożliwi również tworzenie tokenów niewymienialnych NFT reprezentujących dzieła sztuki oraz przedmioty kolekcjonerskie.

Twarzą projektu Metahero jest polski milioner Robert Gryn, który fortunę zbił na firmie zajmującej się marketingiem. W 2017 roku trafił na listę Forbesa zawierającą nazwiska 100 najbogatszych Polaków.

Zawrotne tempo giełdy Kanga

Giełda Kanga Exchange rozwija się ostatnio w zawrotnym tempie dodając nowe projekty, przeprowadzając IEO swojego natywnego tokena KNG a także rozwijając sieć kantorów stacjonarnych o następne punkty na mapie Polski, Czech i Ukrainy.

Kanga pozyskała ostatnio wielu nowych partnerów i inwestorów, którzy mogą się stać katalizatorem do szybszego rozwoju giełdy na arenie międzynarodowej. Platforma ogłosiła również, że rozpoczęła współpracę z firmą płatniczą ZEN.COM, dzięki której może zaoferować użytkownikom kartę debetową Kanga Mastercard.

Wyniki giełdy Kanga odzwierciedla cena tokena KNG sięgająca wartości 27 dolarów, co stanowi rekordowy wynik w historii istnienia tokena.

gif kanga exchange

Dodaj opinię