bitbay gieldy 710x100

Kucoin dodaje carVertical (cV)

Zagraniczna giełda kryptowalut Kucoin dodała kolejną kryptowalutę – carVertical (cV). Dostępne pary to: cV/BTC i cV/ETH. Z tej okazji w konkursie można wygrać samochód Tesla Model S.

carVertical to rozwiązanie oparte na technologii blockchain, które gromadzi jak najwięcej informacji na temat historii samochodów z różnych źródeł, takich jak scentralizowane rejestry krajów, policja i bazy danych Interpolu, ubezpieczenia, leasing, bazy danych obsługi roszczeń, prywatne rejestry i umieszcza je w rejestrze blockchain.

Dane znajdujące się w rejestrze blockchain nie mogą zostać zmienione, sfałszowane, przepisane lub zmanipulowane. Zapewnia on pełną przejrzystość i buduje zaufanie. Co najważniejsze, wszystkie dane historyczne samochodu są zdecentralizowane i publicznie dostępne.

Każda osoba lub firma, która sprawdza dane samochodu za pomocą produktu carVertical, może być w 100% pewna, że ​​nikt nie manipulował przebiegiem pojazdu, wszystkie wypadki były rejestrowane, a dane o samochodzie są tak obszerne jak to tylko możliwe.

Dodaj opinię