bitbay gieldy 710x100

Kryptowaluty.pl

kryptowaluty.pl opinie

Strona

 

Lista i opinie o innych kantorach kryptowalut

10 opinii o “Kryptowaluty.pl”

 1. Ostatnio pisałem tu komentarz 8 września, więc niedługo miną kolejne 3 tygodnie braku możliwości zalogowania się na konto. Support ani razu do tej pory nie odpisał na maile, czy wiadomości na czacie. Środki klientów są przez to zamrożone, nie wiadomo czy uda się je odzyskać..

  Odpowiedz
 2. Cyrk po całości… Od jakiegoś czasu mają „Prace techniczne” i nie da się zalogować na stronę.
  Te prace trwają kilka tygodni, na chwilę odpalają stronę i znowu są te „prace techniczne”.

  Istny dramat i serdecznie nie polecam. Będzie się trzeba przenieść na Bitcan, ponieważ nie słyszałem żeby były tam problemy tego typu. Nie pozdrawiam.

  Odpowiedz
 3. FIRMA JEST NIEWYPŁACALNA TO JEDEN WIELKI SCAM!!!!
  OSZUKUJĄ PODWYKONAWCÓW I PRACOWNIKÓW UKRAINIEC Z FIRMY WSZYSTKO POWIEDZIAL
  ps. niedługo będą artykuły 🙂

  Odpowiedz
  • Drogi Kliencie,

   bardzo dziękujemy za opinię! Informacja zwrotna, w tym również negatywny feedback, zawsze traktujemy jako niezwykle cenną wskazówkę do ulepszania naszych usług.

   Jeżeli chodzi o księgowanie wpłat, to w opisanym przypadku przelew został zlecony po godz. 15:30 w piątek, co automatycznie umieściło go w poniedziałkowej kolejce przelewów do realizacji przez bank. Po stronie kantoru środki księgujemy automatycznie w chwili, gdy trafiają z banku na nasze konto. Wówczas niezwłocznie dochodzi do realizacji transakcji zakupu.

   Gdyby na przyszłość chciał_a Pan_i mieć pewność, że przelew dotrze do nas poza wyznaczonymi przez bank godzinami realizacji przelewów tradycyjnych, to rekomendujemy skorzystać z usługi natychmiastowych przelewów. Jednym ze sprawdzonych sposób jest system ekspresowych przekazów Elixir, który – za dodatkową opłatą – błyskawicznie transferuje środki na docelowe konto.

   Zachęcamy również, aby przed dokonaniem zakupu lub sprzedaży kryptowalut zapoznać się z przebiegiem tego procesu dostępnym w Regulaminie na stronie internetowej. Do dyspozycji klientów jest również dział Wsparcia Klienta dostępny w godzinach 9-17 od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem świąt i dni ustawowo wolnych od pracy.

   Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy do korzystania z naszych usług!

Dodaj opinię