bitbay gieldy 710x100

Kryptowaluty.pl

kryptowaluty.pl opinie

Strona

 

Lista i opinie o innych kantorach kryptowalut

5 opinii o “Kryptowaluty.pl”

  • Drogi Kliencie,

   bardzo dziękujemy za opinię! Informacja zwrotna, w tym również negatywny feedback, zawsze traktujemy jako niezwykle cenną wskazówkę do ulepszania naszych usług.

   Jeżeli chodzi o księgowanie wpłat, to w opisanym przypadku przelew został zlecony po godz. 15:30 w piątek, co automatycznie umieściło go w poniedziałkowej kolejce przelewów do realizacji przez bank. Po stronie kantoru środki księgujemy automatycznie w chwili, gdy trafiają z banku na nasze konto. Wówczas niezwłocznie dochodzi do realizacji transakcji zakupu.

   Gdyby na przyszłość chciał_a Pan_i mieć pewność, że przelew dotrze do nas poza wyznaczonymi przez bank godzinami realizacji przelewów tradycyjnych, to rekomendujemy skorzystać z usługi natychmiastowych przelewów. Jednym ze sprawdzonych sposób jest system ekspresowych przekazów Elixir, który – za dodatkową opłatą – błyskawicznie transferuje środki na docelowe konto.

   Zachęcamy również, aby przed dokonaniem zakupu lub sprzedaży kryptowalut zapoznać się z przebiegiem tego procesu dostępnym w Regulaminie na stronie internetowej. Do dyspozycji klientów jest również dział Wsparcia Klienta dostępny w godzinach 9-17 od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem świąt i dni ustawowo wolnych od pracy.

   Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy do korzystania z naszych usług!

Dodaj opinię