bitbay gieldy 710x100

Kraken utworzył fundusz VC wspierający rozwój projektów kryptowalutowych

Giełda Kraken uruchomiła nowy niezależny fundusz Venture Capital, aby aktywnie inwestować we wczesne startupy z branży kryptowalut i fintech.

Kraken Ventures to globalna operacja inwestycyjna obecna w Austin, Berlinie, Hongkongu, Londynie, Nowym Jorku i San Francisco, która zapewni niezbędne zasoby i wiedzę deweloperom oraz odpowiednie technologie, które będą napędzać kolejną falę innowacji w branży cyfrowych walut. Kraken Ventures oferuje to, co najlepsze z obu światów, będąc całkowicie autonomicznym funduszem wspieranym przez zasoby i wiedzę Kraken. 

Zakres projektów, w których będzie pomagać Kraken Ventures, jest dość obszerny; fintech, firmy i protokoły kryptograficzne, zdecentralizowane finanse (DeFi), a także technologie wspomagające, takie jak sztuczna inteligencja, uczenie maszynowe i głębokie, RegTech i cyberbezpieczeństwo. Te spółki portfelowe otrzymają inwestycje w przedziale od 250 000 do 3 mln USD, dostęp do solidnego zespołu z wieloletnim doświadczeniem w branży kryptowalut i fintech, a także dostęp do zasobów i środowiska niezbędnych do odniesienia sukcesu.

kraken BANER WPISY1

Dodaj opinię