bitbay gieldy 710x100

Kraken dodaje BNT, SUSHI oraz ANKR

Kraken obsługuje trzy nowe aktywa: Bancor (BNT), Sushi (SUSHI) i Ankr (ANKR). Od teraz dostępne są depozyty na wszystkie trzy aktywa. Handel rozpocznie się 24 maja około godziny 15:30 czasu UTC.

Bancor (BNT) – Bancor to zdecentralizowana giełda, która zachęca użytkowników do zamykania kryptowalut w pulach płynności w zamian za część opłat uiszczanych przy ich kupowaniu i sprzedawaniu przez inwestorów. Bancor dąży do ułatwienia działania zautomatyzowanego animatora rynku (AMM), mechanizmu zaprojektowanego w celu zapewnienia płynności rynkom kryptowalut bez konieczności bezpośredniego zarządzania nim przez instytucję finansową. 

SushiSwap (SUSHI) – Zbudowany na Ethereum, SushiSwap to zdecentralizowana platforma wymiany, na której użytkownicy mogą kupować i sprzedawać różne aktywa kryptograficzne. Aby zapewnić płynność, użytkownicy najpierw zamykają aktywa w pulach płynności, a następnie handlowcy kupują i sprzedają kryptowaluty z tych pul, wymieniając jeden token na inny. Każdy, kto posiada rodzimą kryptowalutę, SUSHI, może proponować zmiany w oprogramowaniu i głosować na propozycje innych użytkowników.

Ankr (ANKR) – Ankr zapewnia infrastrukturę umożliwiającą dostęp do różnych funkcji Ethereum, takich jak obstawianie, usługi API i rozwiązania skalowania warstwy 2. Posiadacze mogą używać kryptowaluty ANKR, do płacenia za usługi, motywowania uczestników sieci i uczestniczenia w procesie zarządzania siecią.

kraken BANER WPISY1

Dodaj opinię