bitbay gieldy 710x100

Konkurs mikołajkowy na giełdzie Kanga

Zespół Kanga Exchange wprawia się już w świąteczny nastrój i organizuje konkurs z okazji Mikołajek.

Zadaniem dla uczestników konkursu będzie wykonanie przestrzennego loga giełdy Kanga Exchange. Jak to zrobicie zależy już tylko od Waszej inwencji twórczej, jak mówi Kanga logo może być „Ułożone w LEGO, upieczone w formie ciasta, wydrukowane drukarką 3D, wyrzeźbione w drewnie – nie ma znaczenia, wszystkie chwyty i techniki dozwolone!”

Wyniki konkursu zostaną przedstawione w Dzień Świętego Mikołaja 6 grudnia o godzinie 14:00.

Jakie nagrody przygotowała dla Was Kanga?

Za zajęcie 1. miejsca – 50 USDT przesłane na Kanga Wallet + książka “Kryptowaluty. Czyli dlaczego jeden bitcoin wart będzie milion dolarów?” + zestaw gadżetów Kanga Exchange (m.in. bluza, kubek, wlepy, zaślepka na kamerę, długopis, opaska, nerka, plecak – worek)

Za zajęcie 2. miejsca – 20 USDT przesłane na Kanga Wallet + zestaw gadżetów Kanga Exchange

Za zajęcie 3. miejsca – zestaw gadżetów Kanga Exchange

Kanga Exchange otwiera kolejne punkty wymiany kryptowalut

Na swoich mediach społecznościowych giełda informuje o otwieraniu kolejnych punktów w Polsce, w których można wymieniać kryptowaluty. Ostatnio do miejsc takich dołączyły Gryfice, Kielce i Środa Wielkopolska.

Ostatnio giełda informowała, że posiada aż 250 punktów kantorowych w Polsce oraz dwa na Ukrainie i jeden w Republice Czeskiej. Od tamtego czasu dołączyło do nich kilka miejsc zlokalizowanych na terenie całej Polski.

gif kanga exchange

Dodaj opinię