bitbay gieldy 710x100

Konkurs Binance „Cykliczne Zakupy” – pula nagród 33 BNB

Binance P2P ogłasza promocję dla użytkowników realizujących cykliczne zakupy kryptowalut. Do wygrania nagrody z łącznej puli 33 BNB!

W Okresie Promocji wszyscy użytkownicy, którzy zrealizują co najmniej pięć udanych zleceń kupna na Binance P2P jako taker będą mieli szansę na zdobycie do 1 BNB w voucherze tokenowym.

Promocja obowiązuje od 14 marca i potrwa do 13.04.2023 do godz. 8:00 (UTC). W czasie obowiązywania Promocji wszyscy takerzy, którzy dokonają co najmniej pięciu udanych zakupów, z każdą transakcją o równowartości co najmniej 50 $ na Binance P2P zdobędą nagrody. 

  • Użytkownicy którzy dokonają co najmniej dziesięciu transakcji mogą liczyć na nagrodę w wysokości 1 BNB każdy. Trzech najlepszych użytkowników zostanie wyłonionych na podstawie rankingu według łącznej ilości zakwalifikowanych zakupów na Binance P2P w Okresie Promocji.
  • Użytkownicy, którzy dokonają co najmniej pięć do dziewięciu transakcji zakupu podzielą się pulą nagród w wysokości 30 BNB. Nagrody otrzyma 200 Najlepszych użytkowników w rankingu, według łącznej ilości zakwalifikowanych zakupów na Binance P2P w Okresie Promocji. Uwaga: Nagroda każdego użytkownika jest ograniczona do 0,3 BNB w voucherze tokenowym.

Promocja jest przeznaczona tylko dla zweryfikowanych użytkowników Binance i dotyczy tylko takerów.

Taker: Handlowiec który składa zlecenie na Binance P2P, które zawiera transakcje natychmiast przed wejściem do arkusza zleceń, jest takerem. Transakcje te „odbierają” wolumen z arkusza zleceń, a zatem są transakcjami taker.

Szczegóły konkursu znajdziesz na stronie wydarzenia.

Dodaj opinię