bitbay gieldy 710x100

Kolejny duży fundusz korzysta z usług Coinbase

Giełda Coinbase została partnerem funduszu One River, któremu będzie dostarczać rozwiązania pełnej obsługi i depozytu dla cyfrowych aktywów.

Coinbase International to zintegrowane rozwiązanie, które łączy opiekę, zaawansowaną platformę handlową i najlepsze usługi przeznaczone dla inwestorów instytucjonalnych. W listopadzie suma aktywów instytucjonalnych jakimi zarządzała giełda Coinbase, wynosiła już ponad 20 miliardów $.

Giełda Coinbase to również sprawdzone i godne zaufania rozwiązanie dla inwestorów indywidualnych. Giełda z siedzibą w San Francisco jest w pełni regulowana i zapewnia bezpieczny handel i przechowywanie cyfrowych aktywów.

Jeśli jeszcze nie macie konta na Coinbase, to rejestrując się i korzystając z poniższego linka możecie otrzymać bonus startowy w wysokości 10 $.

coinbase baner do rejestracji

Ponadto na giełdzie dostępna jest usługa o nazwie Coinbase Earn, dzięki której można otrzymać kryptowaluty prawie za darmo. Prawie, ponieważ wymaga to obejrzenia krótkiego filmu edukacyjnego na temat konkretnej kryptowaluty, a następnie rozwiązania krótkiego quizu. Można powiedzieć, że program ten zapewnia same korzyści, nie dość że edukuje, to potem pozwala uzyskać niewielką ilość kryptowaluty do samodzielnego wykorzystania. Obecnie w Coinbase Earn można zdobyć kryptowaluty o łącznej wartości 167 $.

Dodaj opinię