bitbay gieldy 710x100

Kolejne tokeny na Krakenie: SAND, ENJ oraz LPT

Na giełdzie Kraken dostępne są od wczoraj depozyty Sandbox (SAND), Enjin (ENJ) oraz LivePeer (LPT). Handel dla wszystkich aktywów rozpocznie się 20 maja około godziny 15:30 czasu UTC.

Sandbox (SAND) – to wirtualny wszechświat zbudowany na Ethereum, w którym uczestnicy mogą kupować, budować, zarządzać, zarabiać i posiadać przedmioty cyfrowe za pomocą SAND, jego rodzimej kryptowaluty. Posiadacze SAND mogą również wykorzystywać swoją siłę głosu przy wewnętrznych decyzjach i propozycjach ulepszeń ekosystemu Sandbox. Jako uczestnik możesz tworzyć własne NFT, importować je i tworzyć swój świat.

Enjin (ENJ) – to oparta na Ethereum zdecentralizowana aplikacja (dapp) przeznaczona dla programistów do tworzenia wirtualnych towarów i przedmiotów kolekcjonerskich oraz zarządzania nimi. ENJ, rodzima kryptowaluta Enjin, odgrywa kluczową rolę w zarządzaniu zasobami cyfrowymi na swojej platformie, ponieważ każdemu elementowi w grze utworzonemu na Enjin przypisywana jest wartość w ENJ.

LivePeer (LPT) – Livepeer to zdecentralizowana platforma do przesyłania strumieniowego wideo zbudowana na blockchainie Ethereum. Programiści mogą również używać LivePeer do integracji wideo na żywo lub na żądanie ze swoimi aplikacjami. Livepeer Token (LPT) daje użytkownikom prawo do uczestniczenia w sieci. Posiadacze LPT mogą zostać delegatami, stawiając swoje tokeny, otrzymując część opłat jako nagrodę za zapewnienie wysokiej jakości i bezpiecznej sieci.

kraken BANER WPISY1

Dodaj opinię