bitbay gieldy 710x100

Kolejne tokeny fanowskie na Binance

Giełda Binance postanowiła wprowadzić trzy kolejne tokeny fanów w ramach współpracy z Chilliz. Pierwszym z nich będzie token OG Fan (OG) związany z profesjonalną organizacją esports założoną w Europie w 2015 roku. Dwa kolejne tokeny dedykowane są drużynom futbolowym: Atlético de Madrid Football (ATM) oraz AS Roma Football Club (ASR).

Wszystkie te tokeny są tokenami narzędziowymi, które dają fanom wpływ na decyzje klubu za pomocą aplikacji i usług Socios.com. Token służy jako klucz członkowski, który pozwala fanom rywalizować o ekskluzywne nagrody, uznanie klubu i nie tylko.

Użytkownicy będą mogli obstawiać tokeny BNB, BUSD lub CHZ w oddzielnych pulach, począwszy od 24 grudnia do 23 stycznia 2021 roku. Natomiast 30 grudnia 2020 roku zostanie uruchomiony handel tymi tokenami w parach: OG/BTC, OG/USDT, ATM/BTC, ATM/USDT, ASR/BTC i ASR/USDT. 

Tokeny zostaną wystawione w tzw. „Strefie Innowacji” (Innovation Zone). Żeby uzyskać do niej dostęp traderzy muszą odpowiedzieć na dwa pytania oceniające ich znajomość ryzyka związanego z handlem nowymi tokenami na Binance:

1. Jakie jest prawdopodobieństwo poniesienia strat lub nawet całkowitej utraty kapitału podstawowego, handlując w tej strefie?

A) 50% lub więcej

B) mniej niż 50%

Jeśli odpowiesz „mniej niż 50%”, nie będziesz mógł handlować w strefie innowacji. Dobrzy traderzy mogą stracić ponad 50% swoich transakcji i nadal osiągać zyski. Zwykle ma to postać wielu małych przegranych i kilku dużych wygranych. To pytanie ma na celu odfiltrowanie ludzi o nastawieniu niezgodnym ze Strefą Innowacji, np. Tych, którzy uważają, że handel jest „niskiego ryzyka”.

2. Jeśli ponosisz straty, a nawet całkowitą stratę, czyja to wina i odpowiedzialność?

A) Twój własny, to był wybór, którego sam dokonałeś.

B) Binance’s

Oczywiście, jeśli obwiniasz giełdę (lub kogokolwiek innego o tę sprawę), prawdopodobnie nie powinieneś w ogóle handlować i powinieneś ogólnie ponownie ocenić swoje podejście. Pamiętaj, nikt nie zmusza cię do handlu. A kupowanie wszystkiego na liście wymiany bez przeprowadzania własnych badań nie jest dobrą strategią. Projekty mogą mieć wiele pozytywnych i negatywnych zmian w dowolnym momencie, co wpływa na ich cenę. Musisz zrozumieć, co kupujesz.

<span class="su-quote-cite">Binance</span>

Dodaj opinię