bitbay gieldy 710x100

Kolejne Bitomaty FlyingAtom

bitomat Łódź

Sieć Bitomatów kantoru kryptowalut FlyingAtom stale się powiększa. W ostatnich dniach na mapie Polski pojawiły się dwa kolejne dwustronne bankomaty Bitcoin. Pierwsze z nowych urządzeń stanęło w Łodzi. Znajduje się ono w Centrum Handlowym Tulipan (al. Piłsudskiego 94). Dostęp do urządzenia jest w godzinach pracy centrum handlowego, od poniedziałku do piątku 9:00 – 21:00, a w niedziele handlowe 10:00 – 19:00. Jest to zarazem drugie urządzenie firmy w tym mieście. Pierwszy Łódzki Bitomat FlyingAtom znajduje się w hotelu Borowiecki i dostęp do niego możliwy jest 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Drugie urządzenie pojawiło się w Warszawie. Jest to już czwarty Bitomat FlyingAtom w stolicy naszego kraju. Tym razem Bitomat stanął w zachodniej części miasta. Znajduje się on w Centrum Handlowym Skorosze (ul. Gen. Felicjana Sławoja Składkowskiego 4). Skorzystać z Bitomatu Skorosze można w godzinach otwarcia centrum handlowego tj. 10:00 – 21:00 poniedziałek – sobota i 10:00 – 20:00 w niedzielę.

Bitomat Skorosze

Aktualny kurs wymiany w Bitomatach FlyingAtom oraz stan gotówki w urządzeniu można sprawdzić na stronie internetowej firmy w zakładce BITOMATY. Kurs aktualizuje się na bieżąco, natomiast stan gotówki wprowadzany jest dwa razy dziennie. Na stronie Flyingatom.com można też skorzystać z formularza do sprzedaży Bitcoina On-line. Dzięki użyciu formularza do Bitomatu lub biura kantoru możemy się udać tylko po sam odbiór gotówki. Nie musimy czekać na miejscu na potwierdzenia transakcji. Jest to obecnie najwygodniejsza forma sprzedaży BTC i szybkiego odbioru gotówki.

Dodaj opinię