bitbay gieldy 710x100

KantorBitcoin uruchomił kantor w Republice Południowej Afryki

kantorbitcoin rpa

Jeśli wybieracie się na wakacje do RPA, mamy dla Was dobrą wiadomość – w dniu dzisiejszym KantorBitcoin.pl uruchomił kantor CoinExpress, który jest usługą umożliwiającą szybki zakup i sprzedaż Bitcoin oraz Litecoin w Republice Południowej Afryki.

Zasada działania i składania zamówień w CoinExpress jest identyczna jak w KantorBitcoin.pl. CoinExpress jest prowadzony przez dedykowaną spółkę CoinPay Pty., zarejestrowaną w RPA i współpracującą z tamtejszymi bankami.

Rynek południowoafrykański jest bardzo dynamicznie rozwijającym się rynkiem jeśli chodzi o wykorzystanie kryptowalut, a tamtejsze władze i regulatorzy traktują technologie związane z blockchain otwarcie. Popularność kryptowalut w społeczeństwie rośnie w RPA bardzo gwałtownie, lecz nie nadąża za tym rozwój infrastruktury i biznesu – aktualnie na rynku RPA istnieją 3 giełdy kryptowalutowe (w tym 2 globalne). pozwalające na zakup Bitcoin za Południowoafrykańskie Randy, a większość transakcji zakupu kryptowaluty odbywa się poprzez Localbitcoins.

Daje to duże pole do popisu dla kantorów, które umożliwiają szybkie i wygodniejsze w stosunku do giełd transakcje, a przy tym pozwalają na ich dokonywanie w całości przez internet.

Dodaj opinię