bitbay gieldy 710x100

Kantor FlyingAtom został sponsorem klubu piłkarskiego

Kantor kryptowalut FlyingAtom został sponsorem klubu i akademii piłkarskiej Escola Varsovia.

Escola Varsovia to miejsce wyjątkowe na piłkarskiej mapie Polski. Choć akademia została założona w 2012 roku jako kontynuacja szkolenia dla młodych absolwentów Barca Academy Warszawa, czyli oficjalnej szkoły FC Barcelona w Polsce, to dziś jest już jednym z najważniejszych ośrodków szkolenia piłkarskiego w naszym kraju. Takie też były pierwotne założenia – pokazać, że w Polsce można szkolić inaczej – lepiej. Zespoły młodzieżowe Escoli Varsovia rywalizują na najwyższym poziomie w Polsce – m.in. w prestiżowej Centralnej Lidze Juniorów, gdzie mają okazję mierzyć się z drużynami młodzieżowymi Legii Warszawa, Lecha Poznań i innych klubów z Ekstraklasy. Zespół seniorski Escoli można obecnie oglądać na poziomie IV ligi.

W ramach umowy sponsorskiej FlyingAtom wspiera finansowo akademię klubu oraz zakupił stroje meczowe dla zespołów Escoli. Zespół seniorów w nowych strojach pokazał się w miniony weekend na inaugurację wiosennej rundy IV ligi, w zremisowanym meczu z RKS Okęcie Warszawa.

Oprócz wsparcia dla całego zespołu, FlyingAtom nagradza również indywidualnie najlepszych zawodników boiskowych zmagań. Najlepszego zawodnika każdego meczu, FlyingAtom nagradza certyfikatem oraz srebrną, 1 uncjową monetą. Dodatkowo na koniec sezonu, komisja złożona z przedstawiciela klubu oraz sponsora dokona wyboru najlepszego
zawodnika rundy, który zostanie nagrodzoną złotą, 1 uncjową monetą.

Złote i srebrne monety jako nagrody nie są wybrane przypadkowo. FlyingAtom oprócz działalności związanej z kryptowalutami, umożliwia również zakup złotych i srebrnych sztabek oraz monet inwestycyjnych.

Jak mówi Dawid Muszyński CEO FlyingAtom: Filozofia klubu Escola Varsovia – „zasiej i zbieraj plony po czasie”, doskonale odpowiada naszej filozofii prowadzenia biznesu. Cieszę się, że mogliśmy nawiązać współpracę z klubem, który skupia się na trenowaniu młodzieży i dołożyć swoją cegiełkę do kształtowania młodych ludzi. 

Dodaj opinię