bitbay gieldy 710x100

Kantor FlyingAtom świętuje 5 urodziny. Do wygrania portfele Ledger

Polski kantor FlyingAtom obchodzi w tym tygodniu piątą rocznicę powstania. Z tej okazji firma przygotowała różne promocje i konkursy, w których do wygrania są portfele sprzętowe Ledger Nano X oraz vouchery do sklepu internetowego FlyingAtom.shop.

Kantor FlyingAtom umożliwia wymianę kryptowalut na polskim rynku już od 5 lat. Można w nim dokonać transakcji zakupu oraz sprzedaży Bitcoina lub innych najpopularniejszych kryptowalut za gotówkę. Kantor posiada swoje biura stacjonarne w 13 wojewódzkich miastach w Polsce. Od ponad 2 lat firma buduje też sieć Bitomatów. Obecnie można korzystać już z prawie 30 takich urządzeń rozsianych na terenie całego kraju. Przez 5 lat działalności kantor zbudował rozpoznawalną pozycję na polskim rynku kryptowalut.

FlyingAtom nie ogranicza się jedynie do prowadzenia wymiany kryptowalut. Od 2018 roku działa też firmowy sklep internetowy – FlyingAtom.shop, w którym nabyć można portfele sprzętowe oraz kryptowalutowe gadżety. FlyingAtom obecny jest też w branży metali szlachetnych i diamentów inwestycyjnych poprzez FlyingAtom Gold. W ofercie firmy znaleźć można złote i srebrne monety oraz sztabki najpopularniejszych światowych mennic.

W związku ze swoimi urodzinami FlyingAtom zapowiedział na ten tydzień serię promocji oraz konkursów. Trzy z nich już trwają, a kolejne będą pojawiać się w najbliższych dniach. Wszystkie informacje o konkursach znajdują się na profilu FlyingAtom na Facebooku.

Dodaj opinię