bitbay gieldy 710x100

Kantor FlyingAtom otwarty w Krotoszynie

FlyingAtom otworzył nowe biuro wymiany kryptowalut w Krotoszynie.

Czy z wymiany kryptowalut można korzystać tylko w największych miastach? Zdecydowanie nie! W wielkopolskim Krotoszynie można korzystać z usług kantoru kryptowalut FlyingAtom. Nowe biuro tej ogólnopolskiej sieci można znaleźć w biurowcu przy ulicy Rawickiej 5. Biuro FlyingAtom mieści się w lokalu nr 7.

Biuro FlyingAtom Krotoszyn otwarte jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 16:00. W weekendy oraz w innych godzinach można również umówić się na transakcję, ale dopiero po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym. Kontakt do obsługi punktu w tym mieście to: 886900933 lub krotoszyn@flyingatom.com.

Biuro FlyingAtom Krotoszyn jest również punktem kantoru FlyingAtom Gold. Możecie w nim dokonać na miejscu zakupu złota i srebra inwestycyjnego lub odebrać zamówienia składane przez stronę internetową FlyingAtom.gold .

Biuro w Krotoszynie jest drugim punktem FlyingAtom w województwie wielkopolskim. Do tej pory z usług FlyingAtom mogliśmy korzystać w biurze oraz bitomatach w Poznaniu.

Bitcoin, Ethereum, USDT i wiele innych

W kantorach stacjonarnych FlyingAtom można wymieniać całą gamę dostępnych kryptowalut. Bitcoin, Ethereum, USDT, DOT, DOGE, LTC to tylko część  dostępnych do wymiany walut. Firma deklaruje, że w swoich placówkach może wymienić większość kryptowalut dostępnych na popularniej giełdzie Kraken.

Trochę węższy wybór monet mamy w przypadku transakcji dokonywanych w Bitomatach. Jednak i tu FlyingAtom rozszerzył jakiś czas temu swoją ofertę. Obecnie w urządzeniach tej firmy wymienimy BTC, ETH oraz stablecoiny USDT i USDC po sieci ERC20.

FlyingAtom to pasjonaci w branży kryptowalut, którzy posiadają sieć kantorów Bitcoinów i Bitomatów. FlyingAtom działa na polskim rynku już od 2015 roku. Od tego czasu stale rozszerza sieć swoich placówek i bitomatów. Obecnie możemy skorzystać z 18 biur stacjonarnych oraz 43 bitomatów. Celem firmy jest zapewnienie wygody i bezpieczeństwa oraz prywatności przy wymianie Bitcoina i innych kryptowalut.

Dodaj opinię