bitbay gieldy 710x100

Kantor Bitcoin wprowadził sprzedaż portfeli Ledger Nano S za Bitcoiny

Polski kantor kryptowalut Kantor Bitcoin został oficjalnym dystrybutorem portfeli Ledger Nano S. Kantor oferuje możliwość zakupu portfeli w Bitcoinach, cena jest stała i wynosi 0,01 BTC.

Portfel sprzętowy do przechowywania kryptowalut takich jak Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash, Litecoin, i inne. Obecnie portfel Ledger Nano S obsługuje kilkanaście kryptowalut.

ledger lista

Portfele sprzętowe, takie jak Ledger Nano S, są najpewniejszym rozwiązaniem do przechowywania kryptowalut, gdyż są podłączane do internetu tylko na czas realizacji transakcji. Twój klucz prywatny nigdy nie jest udostępniany czy narażony na odczytanie, gdyż jest zaszyfrowany i zabezpieczony PIN’em bezpośrednio na urządzeniu.

3 opinie o “Kantor Bitcoin wprowadził sprzedaż portfeli Ledger Nano S za Bitcoiny”

  1. @vito, ale 0.01 btc te portfele kosztowały także gdy btc był po 28000…. a że bitcoin przez ostatnie dni wzrósł, no to oczywiste że w przeliczeniu jest trochę drożej. Gwarantujemy że jakby btc kosztował 25000 to też portfel będzie po 0.01 btc , bo o to w tej ofercie chodzi, aby w końcu przestać przeliczać, a zacząć używać bitcoiny

    Odpowiedz
  2. 335zł na dzień dzisiejszy, podziękuję, jest kilku autoryzowanych sprzedawców ledger nano s, którzy z przesyłką liczą sobie np. 274zł (jak było w moim przypadku)…

    Odpowiedz

Dodaj opinię