bitbay gieldy 710x100

Kantor Abushift kończy działalność

Polski kantor kryptowalut Abushift poinformował użytkowników o zakończeniu działalności. Serwis przestał działać wczoraj tj. 11 stycznia 2018 r.

Dnia 11.01.2018, serwis zostanie wyłączony, wszystkie zlecenia złożone do 18:00 09.01.2018r, zostaną zrealizowane.

Abushift

Powodem zakończenia działalności były skomplikowane relacje kantoru z bankami, ze względu na możliwość kupowania kryptowalut bez weryfikacji. Ponadto twórcy Abushift mogą się teraz w pełni skupić nad swoim głównym projektem, którym jest giełda Abucoins.

Naszym głównym produktem i celem była od początku giełda Abucoins. Abushift, jako prosty kantor, miał działać zaraz obok aby ułatwić użytkownikom zakup kryptowalut.

Oczywście, banki nie ułatwiały nam zadania – serwis pozwalający kupować kryptowaluty bez weryfikacji komplikował nasze relacje z bankami.

W międzyczasie Abucoins zaczął się bardzo sprawnie rozwijać, więc cały nasz zespół pracuje ciężko aby sprostać Waszym oczekiwaniom i nie zawieść naszych użytkowników. W związku z tym podjęliśmy decyzję o zamknięciu Abushifta, aby w pełni zaangażować się w rozwój Abucoins. Nie jest to absolutnie powód do niepokoju, wydaje nam się, że jest to najlepsza możliwa decyzja. Całą energię możemy teraz poświęcić na usprawnianie Abucoins i wprowadzanie kolejnych udogodnień dla Was.

Co to oznacza dla Abucoins?

Z pewnością bieżące problemy będą rozwiązywane o wiele sprawniej. Będziemy mogli sprawniej wprowadzać nowe funkcje i kryptowaluty. Obecnie, jak już niektórzy zauważyli, dodaliśmy filtry dla rynków celem ułatwienia poruszania się na naszej platformie. Pojawiła się także opcja ustawienia rynków „ulubionych”. W tym tygodniu umożliwiliśmy także eksport historii transakcji do CSV o który pytaliście. W kolejnych tygodniach pojawi się także sekcja do weryfikacji firmowej oraz kolejne kryptowaluty: Qtum, Cardano, Stellar oraz NEO. Poprawiona została także wersja mobilna, więc występujące niegdyś błędy nie powinny się już zdarzać.

Cały zespół Abucoins pracuje na sukces giełdy i jesteśmy wdzięczni za każdą Waszą sugestię którą nam przekazujecie. W razie nagłych problemów lub wątpliwości zapraszamy na nasz live chat – dostępny w prawym dolnym rogu strony – tam jesteśmy online 24/7 i jesteśmy w stanie odpowiedzieć Wam natychmiastowo.

Abucoins

Dodaj opinię