bitbay gieldy 710x100

Kanga sprzedała token Mosaico w 60 sekund

Giełda Kanga Exchange po raz kolejny ogłasza sukces sprzedaży IEO, tym razem tokena projektu Mosaico (MOS), który wyprzedał się w czasie 60 sekund.

IEO na platformie Kanga odbyło się dziś o 11:00, sprzedanych zostało 10 milionów tokenów MOS w cenie 0,013 dolara za każdy. Giełda w komunikacie podkreśla, że była to dopiero pierwsza runda IEO tokena MOS. Listowanie tokena na platformie Kanga Exchange nastąpi nie później niż w styczniu 2022 roku, zaraz po zakończeniu wszystkich rund IEO.

Mosaico to platforma umożliwiająca tokenizację nie tylko projektów, ale nawet całych firm. Tokeny powstają w oparciu o blockchain Ethereum. Od 2019 roku Mosaico oraz giełda Kanga Exchange ściśle ze sobą współpracują, co umożliwia inwestorom szybki i intuicyjny zakup tokenów. Co więcej projekty emitowane przez Mosaico są dostępne na giełdzie Kanga, dzięki czemu można je łatwo wymienić, a nawet stakować w ramach systemu Kanga POS.

Token MOS pełni w ekosystemie Mosaico funkcję użytkową, pozwalając inwestorom czerpać korzyści z tokenizacji i zdecentralizowanych finansów.

Jednym z projektów Mosaico, który zyskał zainteresowanie wśród polskiej społeczności inwestorów jest projekt Beczki Palikota. Janusz Palikot stał się twarzą polskiej whisky powstającej w browarze Tenczynek. Inwestycja została stokenizowana, co oznacza że decydując się na wkład finansowy, inwestor otrzyma tokeny JPW21.

gif kanga exchange

Dodaj opinię