bitbay gieldy 710x100

Kanga ogłasza partnerstwo z ZEN i Mastercard

Giełda kryotowalut Kanga Exchange nawiązała partnerstwo z firmą dostarczającą usługi finansowe ZEN.COM oraz globalną platformą płatniczą Mastercard.

Dzięki nawiązanej współpracy członkowie Klubu Kanga będą mieli dostęp do fizycznej karty debetowej Kanga Mastercard. Członkostwo pozwoli również na bezpłatne doładowanie konta na giełdzie stablecoinami, między innymi oPLN czy oEUR. Ponadto dzięki współpracy z ZEN.COM użytkownicy otrzymają konta z numerem IBAN.

Wielką zaletą karty ZEN.COM jest obsługa 30 walut fiducjarnych, dodatkowo użytkownicy mogą wypłacać gotówkę w bankomatach zlokalizowanych na całym świecie.

Przelewy z konta ZEN.COM na giełdę Kanga są całkowicie bezpłatne, podobnie jak przelewy z aplikacji Kanga Cash na konto ZEN.COM. Uczestnicy Klubu Kanga mogą dodatkowo liczyć na wsparcie VIP oraz dostęp do projektów będących w przedsprzedaży.

Bogata oferta ZEN.COM

Posiadacze kart Kanga powstałych we współpracy z ZEN.COM są uprawnieni do takich samych korzyści, jak posiadacze tradycyjnych kart ZEN. Należą do nich:

  • 0% prowizji za przewalutowanie
  • cashback do 15%, czyli automatyczny zwrot części wydanych środków, który różni się w zależności od partnera, np. AliExpress (5,5% cashback), Lidl online (4,5%), MediaMarkt (2%), RTV Euro AGD (2,5%)
  • usługa ZEN CARE, czyli wsparcie w procesie zwrotu lub reklamacji produktu zakupionego przez Internet
  • dodatkowa roczna gwarancja na sprzęt elektroniczny zakupiony za pomocą karty ZEN

Dostęp do Klubu Kanga i możliwość korzystania z karty ZEN jest płatna. Za dołączenie do klubu trzeba zapłacić 8,5 EUR lub 10 USDT. Pierwszy miesiąc członkostwa jest pokrywany z tej wstępnej opłaty, natomiast za każdy następny miesiąc należy uiścić opłatę w wysokości 2 EUR (2,5 USDT). Dodatkowo trzeba opłacić konto ZEN, ceny pakietów zaczynają się od 0,99 EUR miesięcznie.

ZEN.COM to usługa bardzo często porównywana do Revoluta i w gruncie rzeczy oferta obu tych firm jest bardzo podobna. Obie dają możliwość bezpłatnego przewalutowania i wygodną możliwość przelewania pieniędzy na numer telefonu. ZEN oferuje tylko płatne pakiety, natomiast w ofercie Revoluta znajdziemy pakiet Standard, który jest bezpłatny.

gif kanga exchange

1 opinia o “Kanga ogłasza partnerstwo z ZEN i Mastercard”

Dodaj opinię