bitbay gieldy 710x100

Kanga na CoinMarketCap!

Giełda Kanga Exchange wraz z tokenem KNG została dodana na platformę CoinMarketCap!

To duże osiągnięcie znaleźć się na najbardziej popularnej platformie dostarczającej dane o giełdach i kryptowalutach. Co prawda token KNG listowany jest na bardzo odległej pozycji, bo dopiero 4573, ale obecność na CMC może wróżyć dobrą przyszłość.

kanga kng coinmarketcap

Cena tokena KNG na CoinMarketCap to ponad 7 dolarów i przez ostatnią dobę wzrosła o 5 %. Rynek na którym notowany jest KNG to giełda Uniswap udostępniająca token w parze z USDT.

Zgodnie z opisem zamieszczonym na CMC „KNG to natywny token użytkowy używany do uiszczania opłat za transakcje na giełdzie Kanga. Wszystkie opłaty za usługi na giełdzie pobierane są w natywnym tokenie KNG, ponieważ jest to jedyna akceptowana płatność.”

Dodatkowo dowiadujemy się, że jest to token ERC20, którego wemitowana ilość wynosi 21 000 000 KNG. Token natywny platformy Kanga umożliwia użytkownikom uczestniczenie w programie POS i zarabianie pasywnego dochodu w zamian za zablokowanie KNG. Wysokość nagrody POS zależy od przychodów giełdy uzyskanych z prowizji od transakcji na platformie.

Dodaj opinię