bitbay gieldy 710x100

Kanga i PlayZap rozpoczynają współpracę

Giełda Kanga została partnerem PlayZap, platformy gier play to earn.

Platforma PlayZap to spłecznościowa platforma do gier typu play to earn, której użytkownicy zmagają się w różnych grach zręcznościowych walcząc o nagrody w kryptowalutach.

Platforma jako pierwsza wprowadziła możliwość łączenia ulubionych gier użytkownika ze swoją aplikacją, dzięki czemu może on korzystać z handlu, wyszukiwania, używania i sprzedawania ulubionych NFT i tokenów opartych na ERC-721.

Grając na platformie użytkownik może zarabiać tokeny $PZP oraz inne przewidziane jako nagroda w grze. Przyszłościowo natywny token platformy $PZP, będzie służył do opłacania usług na platformie, takich jak przesyłanie treści czy hostowanie gier.

Jakie korzyści będzie dawać PlayZap?

Użytkownicy platformy będą mogli dołączyć do społeczności innych graczy i rywalizować z nimi o możliwość zdobycia tokenów NFT oraz $PZP. PlayZap będzie udostępniać turnieje i codzienne jackpoty.

Na graczy, którym uda się zdobyć Z-Heros, specjalne tokeny NFT, czeka dostęp do doświadczeń premium. W ramach codziennego bonusu gracze będą mogli otrzymać darmowe tokeny i nagrody. Oprócz tego specjalne wydarzenia związane z grą umożliwią graczom zarabianie dodatkowych tokenów w zamian za oglądanie reklam wideo.

Czym jest token $PZP?

To token użytkowy platformy PlayZap, za pomocą którego gracz będzie mógł uczestniczyć w turniejach i jackpotach, kupować NFT czy odblokowywać przedmioty w grze.

Nawet połowa opłat za turnieje będzie z powrotem trafiała do puli motywacyjnej, co ma zwiększyć płynność tokena. dodatkowo regularne kampanie NFT pomogą zwiększyć popyt na tokeny i poprawić ogólną ekonomię platformy.

Dodaj opinię