bitbay gieldy 710x100

Kanga Exchange uruchomi handel KNG, tokeny w promocyjnej cenie 5 $

Giełda Kanga Exchange poinformowała o planowanym na poniedziałek 27 września otwarciu rynku KNG.

Handel KNG zostanie uruchomiony jutro tj. 27 września o godzinie 12:00 CET. Token KNG będzie dostępny w parze z USDT.

Już dzisiaj od południa będzie można składać zlecenia sprzedaży tokenów KNG. Giełda Kanga zobowiązała się do wystawienia zlecenia sprzedaży 100 000 tokenów KNG w cenie 5 dolarów za token. Ma to być okazja do zakupu tokenów dla wszystkich, którzy nie brali udziału w ostatnim IEO lub dla tych, którym nie udało się kupić KNG ze względu na ograniczoną podaż.

Poniedziałkowe otwarcie rynku na parze KNGUSDT może być też okazją do sprzedaży zakupionych po 2$ KNG na ostatnim IEO. Niektórzy mogą nie chcieć zostać hodlerami, tylko mogą chcieć zrealizować od razu zysk. Niewątpliwie będzie się działo i wahania kursu KNG na starcie mogą być spore, co znowu daje możliwość do szybkiego zarobku dla daytraderów, dla których duża zmienność na rynku to jak woda na młyn.

Giełda poinformowała również, że od poniedziałku system KNG POS będzie kupował tokeny KNG z rynku po aktualnej cenie. Pozyskane w ten sposób tokeny KNG zostaną przeznaczone do dystrybucji wśród uczestników KNG POS.

Zgodnie z założeniami działania tego systemu, ilość kupowanych tokenów zależna jest od wysokości pobieranych prowizji i opłat. Przez kilka następnych dni zakupy tokenów będą większe ze względu na kumulację prowizji i opłat z ostatnich dwóch tygodni (kiedy rynki KNG były zamknięte). Tym samym większe będą też nagrody dla uczestników programu POS KNG.

Należy pamiętać, że aby skorzystać z powyższej promocji trzeba zdeponować swoje tokeny najpóźniej do końca niedzieli 26 września.

IEO tokenów KNG we współpracy z Tenset

IEO KNG miało miejsce zaledwie trzy dni temu i zakończyło się olbrzymim sukcesem i wyprzedaniem wszystkich tokenów w rekordowo szybkim czasie 5 minut. Wielu użytkowników nie zdołało nabyć KNG, więc proponowana przez giełdę Kanga sprzedaż tokenów w cenie 5 dolarów może stać się dla nich dobrą okazją do stania się posiadaczami natywnych tokenów giełdy.

Sprzedaż IEO KNG była organizowana we współpracy z projektem Tenset i warunkiem uczestnictwa stało się wykupienie subskrypcji na platformie Tenset. W rezultacie wszyscy uczestnicy IEO KNG musieli nabyć po 3000 tokenów 10SET, które następnie zostały zamrożone na rok.

gif kanga exchange

Dodaj opinię