bitbay gieldy 710x100

Kanga Exchange ogłasza partnerstwo z Synapse Ventures

Giełda Kanga Exchange pozyskała kolejnego partnera strategicznego, firmę Synapse Ventures inwestującą w projekty z branży kryptowalut.

Synapse łączy inwestorów z firmami z branży kryptowalut

Synapse Network to projekt zbudowany, aby łączyć dwie grupy: inwestorów oraz obiecujące projekty kryptowalutowe potrzebujące finansowania. Firma oferuje swoje usługi zarówno inwestorom detalicznym, którzy przy minimalnym wkładzie mogą wspierać projekty nawet na wczesnych etapach działania oraz instytucjom, pozwalając im na wykorzystanie kryptowalut jako niezawodnego narzędzia inwestycyjnego.

Synapse Ventures poczyniło znaczącą inwestycję w Kanga Exchange

Synapse Ventures zainwestowało już w wiele projektów kryptowalutowych, a teraz poczyniło również znaczącą inwestycję w Kanga Exchange. Giełda liczy na zintensyfikowany rozwój na europejskim i międzynarodowym rynku korzystając z narzędzi i wiedzy Synapse.

Kanga Exchange stawia na intensywny rozwój

W ostatnich dniach giełda Kanga Exchange co rusz informuje o pozyskaniu nowego inwestora strategicznego. Współpraca z platformą Tenset zaowocuje przeprowadzeniem IEO tokenów KNG. Natomiast ogłoszone wczoraj partnerstwo z MarketMaking Pro wspomoże giełdę Kanga w profesjonalnym tworzeniu przestrzeni rynkowej dla inwestorów.

gif kanga exchange

Dodaj opinię