bitbay gieldy 710x100

Kanga Exchange dodaje token LEOS

Giełda kryptowalut Kanga Exchange poinformowała, że w przyszłym tygodniu na platformie uruchomiony zostanie handel tokenem LEOS.

LEOS to kolejny token należący do projektu Leonicornswap. Handel w parze z USDT wystartuje 21 października o godzinie 12:00. Depozyty dostępne będą dzień wcześniej, a wypłaty od 22 października.

Platforma Leonicornswap to zdecentralizowana giełda zbudowana i działająca na blockchainie Binance Smart Chain. Projekt działa w oparciu o model Automated Market Makers, oferując możliwość handlu tokenami NFT, pozyskiwanie funduszy w ramach IDO, funkcje stakingu i farmingu.

LEOS to nie LEON

Na giełdzie Kanga dostępne będą dwa tokeny o podobnie brzmiącej nazwie: LEON oraz LEOS. Oba stworzone zostały przez platformę Leonicornswap.

LEON miał wczoraj swoje IEO na platformie Kanga Exchange i handel z udziałem tego tokena zostanie uruchomiony już jutro 14 października. Natomiast handel tokenem LEOS, zgodnie z dzisiejszą informacją ruszy tydzień później 21 października. Wczorajsze IEO sprzedające token LEON zakończyło się błyskawicznie, wyprzedaniem wszystkich tokenów w czasie zaledwie dwóch sekund.

gif kanga exchange

Dodaj opinię