bitbay gieldy 710x100

Kanga Exchange dodaje staking USDT

Giełda kryptowalut Kanga Exchange dodała możliwość stakowania USDT, a co za tym idzie użytkownicy mogą zarabiać dodatkowe środki.

Staking USDT działa za pomocą mechanizmu POS Kanga Liquidity USDT, dzięki któremu użytkownicy mogą deponować swoje tokeny USDT na specjalnie do tego przeznaczonym koncie. W efekcie użytkownicy uczestniczą w podziale dziennej nagrody, która odkładana jest na ich kontach, także w postaci USDT.

Wysokość nagrody jaką mogą uzyskać użytkownicy biorący udział w stakowaniu USDT jest uzależniona od szeregu zmiennych, przy czym najważniejsze są dwie: suma USDT zdeponowana przez wszystkich użytkowników na PoSie oraz sumaryczna nagroda uzyskana przez Kanga Exchange w dniu poprzednim.

Środki zdeponowane przez użytkowników służą do wsparcia płynności kluczowych dla Kanga Exchange usług oraz wspierania płynności zdecentralizowanych giełd, na których jest lub będzie notowany token KNG.

Ponadto zdeponowane USDT pełnią bardzo ważną funkcję podczas wymiany kryptowalut w kantorach stacjonarnych (transakcje o wysokim wolumenie). Przy tego typu transakcjach Kanga wspiera swoich partnerów zabezpieczając ich płynność. W zamian są oni obciążani dodatkową prowizją, której dzienna suma rozdzielana jest pomiędzy uczestników PoS Kanga Liquidity USDT. W przypadku giełd zdecentralizowanych Kanga wspiera płynność kluczowych par walutowych, m.in. KNG/USDT i KNG/ETH. czerpiąc z tego tytułu zysk, którym codziennie dzieli się z uczestnikami programu PoS Kanga Liquidity USDT.

Wpłata na PoS trwa do 48 godzin, z kolei wypłata do 18 dni. Wypłata nagrody realizowana jest w czasie rzeczywistym.

gif kanga exchange

Dodaj opinię