bitbay gieldy 710x100

INS Ecosystem (INS) od dziś dostępny na Binance

Zagraniczna giełda kryptowalut Binance uruchomiła handel kryptowalutą INS Ecosystem (INS), w parze z Bitcoinem i Ethereum.

INS Ecosystem jest notowany na CoinMarketCap, na 1104 pozycji z ceną jednostkową 11,7 $.

INS to pierwszy na świecie zdecentralizowany ekosystem, który umożliwi konsumentom kupowanie artykułów spożywczych bezpośrednio od producentów wygodnie i po niższych cenach.

INS ułatwi bezpośrednią interakcję między konsumentami a producentami. Omijanie sprzedawców detalicznych i hurtowników oznacza bardziej spersonalizowane i przejrzyste zakupy spożywcze po niższych cenach. Użytkownicy wolontariusze będą mogli decydować, które marki chcą i jakich towarów potrzebują.

INS umożliwi producentom tworzenie dostosowanych do indywidualnych potrzeb programów marketingowych w celu promowania swoich towarów bezpośrednio wśród konsumentów. Programy te działają na inteligentnych kontraktach i są zasilane przez token INS jako sposób na nagradzanie. Projekt INS jest podobny do wielu programów premiowych linii lotniczych, ale jest bardziej zaawansowany, tańszy w obsłudze i spersonalizowany dzięki inteligentnym umowom, które za nim stoją.

Całkowita podaż: 50 000 000 INS
Ilość tokenów w obiegu: 30 000 000 INS
Cena tokenów INS w ICO: 2,57 $

Dodaj opinię