bitbay gieldy 710x100

30 opinii o “InPay”

 1. kłamią i nie wyplacaja pieniedzy – tygodniami trzeba walczyc i dzwonic codziennie o każde 100 euro. NIE POLECAM!!!!

  • To już kolejny tego typu oszczerczy komentarz. Prosimy o konkrety, do których można się odnieść. Chętnie zajmiemy się sprawą i wyjaśnimy i liczymy potem na stosowny komentarz. Support odpowiada na każde pytanie. Czekamy na konkrety.

 2. Trzymajcie się od tego badziewia z daleka. Wpłacicie pieniądze, nie przekazują kryptowaluty na potfel. Żądają potwierdzeń wpłaty, skanów dowodów osobistych. Ten mechanizm stosują od dłuższego czasu. Chodzi o to że większość osób rezygnuje z odzyskania gotówki, w ten sposób wyłudzają pieniądze od wpłacających !!! Proponuję aby osoby oszukane zebrały się na jakiejś grupie na FB. Ostrzegajcie przed nimi ludzi.

  • Niestety ze względu na udział transakcji fraudowych i wyłudzeń na tzw. „Blika”, podejrzane transakcje są wstrzymywane przez system do weryfikacji. Dotyczy to również transakcji łączonych, które łącznie przekraczają limity bez weryfikacji. Jako kantor jesteśmy podmiotem obowiązanym w rozumieniu dyrektywy AMLD5 i zgodnie z polityką AML transakcje mogą wymagać KYC i wykazania źródła pochodzenia środków.
   Nie zdarzyła się sytuacja abyśmy zatrzymali środki i nie zwrócili. W przypadku braku możliwości weryfikacji ze strony klienta, środki są zwracane na konto nadawcy.

 3. Niestety również muszę dołożyć swoją niekorzystną opinie. Firma tragedia. Nie rozumiem po co w ogóle opcja przelewów bez weryfikacji, skoro i tak później firma przetrzymuje przelewy i wymusza na użytkowniku weryfikacje.
  ABSOLUTNIE NIE POLECAM, CHYBA ŻE NIE ZALEŻY KOMUŚ NA ANONIMOWOŚCI TRANSAKCJI

 4. Ten kantor to porażka, oczekiwanie na realizację zlecenia 3 dni w tym czas po zaakceptowaniu ceny( opcja manualna) ponad 30 godzin. Oczywiście kurs spadł o 10% i na starcie miałem stratę. Zapomnijcie o jakiejś rekompensacie.Nigdy więcej nie skorzystam z tego badziewia i wam też radze omijać to coś z daleka.

 5. Apparently, InPay.pl is not to be trusted.

  We started using InPay.pl for collecting crypto payments in our webshop.

  After creating an account, we verified it by a bank transfer. We contacted their support (by the live chat on their website and by email). Every time, we had an instant reply and awesome help. Quickly, we had our InPay account verified and was ready to take crypto payments.

  A week or so later, we had our first customer paying using our new crypto payment option. The amount was equal to 500 US dollars and paid in BTC.

  Now, 72 hours later, we still haven’t received any money into our account. For the past 2 days, we have tried contacting InPay.pl’s support but with no luck. The lady answering the live chat can only tell us to send an email, which we get no replies to. The first email was send wednesday (48 hours ago) and we still have not received any reply.

  Today, Friday, I have tried calling the phone number appearing on their website and Facebook as well. But nobody picks up.

  This is in complete contrast to the quick replies and help we got, when we signed up for their service and had our account verified. So my best guess is that we are being ignored.

  To me, InPay.pl appears to either have some of the industry’s poorest customer service (which I hope is the case), or being a scam. Nevertheless, it seems really odd when I compare the customer service we had in the beginning (before we lost our money) to the non-existent customer service we receive now.

  If InPay.pl suddenly replies to our support threads or if the money suddenly appear in our account, I’ll be sure to update this review with new details. Until then, I am afraid that InPay.pl is not to be trusted.

 6. kłamią i nie wyplacaja pieniedzy – tygodniami trzeba walczyc i dzwonic codziennie o każde 100 euro. NIE POLECAM!!!!

 7. UWAGA !!! – nieopisane limity
  Zakupiłem BTC za 4k PLN.
  Minął ponad miesiąc, chciałem zakupić ponownie, a tu zonk – wymagana weryfikacja.
  Po co więc pisać na stronie, że limit to 4k PLN / mc, skoro to nieprawda?
  Bez sensu…

 8. Ta weryfikacja to ściema. Jak ktoś kupuje na wzrostach to nie ma weryfikacji. A jak ktoś chce wymienić „w fajnym momencie” to są weryfikacje i odwlekanie. Telefony weryfikacyjne nie są z banku tylko tak naprawdę dzwoni InPay 😉

 9. Niestety nadal jest dramat.. Raczej unikać jeśli zależy wam na szybkiej transakcji/zwrocie środków.

 10. Czy kupując crypto w Państwa kantorze można dostać fakturę VAT albo rachunek jako potencjalny dowód zakupu dla urzędu skarbowego?

 11. Może i dobry na duże zakupy ale na małe się nie nadaje. Piszą że mają misje zachęcania tymczasem prowizja zniechęca. Ide szukać dalej.

 12. Nie polecam czekam już drugi dzień roboczy …
  Zlecenie jest weryfikowane przez bank. Oczekuj telefonu ze swojego banku. Taka weryfikacja trwa zazwyczaj do kilku godzin roboczych.

 13. Ta firma to jedna wielka porazka. Kiedys dzialali sprawnie- obecnie to dramat. Przelew na ich konto 500€ zaksiegowany ekspresowo. Z tym ze oczekiwali na to az bank potwierdzi z zona. Zona nie odebrala telefonu i juz kolejny raz bank nie zadzwonil (czekalismy dwa dni). Zatem poprosilismy o zwrot srodkow Od InPay- Pan Slawomir poinformowal ze „pojawia sie” u nas na koncie w ciagu 2 dni robiczych… minelo 7 dni i nic…:/ na mail tez nie racza odpowiedziec. W przyszlym tyg jak nie oddadza pieniedzy to zglosimy fraud… porazka

  • Niestety to jest standardowa procedura dla niezweryfikowanych kont. Dla zweryfikowanych kont środki są przekazywane szybko. Ciężko powiedzieć co się stało w tej konkretnej sytuacji, przy tak ogólnych danych. Często w takich sytuacjach ktoś wpłaca np. 500 EUR, np. kobieta, a potem nagle korespondencję prowadzi mężczyzna, do tego często unika wyjaśnień. To wzbudza podejrzenia, stąd może wynikać długi czas obsługi. Większość ludzi nie ma świadomości, że to firma jest potem obciążana wszystkimi przelewami, które potem okazują się kradzieżą.

 14. Niestety ta firma to dramat. Czekam już ponad 16 godzin, wpłatę zrobiłem z tego samego banku co mają, do tego ekspresowym, bo nie zajarzyłem, że to ten sam bank. Próbowałem się dodzwonić i po pół godzinie czekania z komunikatem, że są „bardzo zajęci i proszą o jeszcze chwilę cierpliwości” pier..lnołem słuchawką, wku-fiony jak rolmops.

 15. Witam wszystkich

  W dniu wczorajszym przesłałem na ten kantor 500 zł w BTC z portfela JAXX wiec i proszę sobie wyobrazić ze w następnym dniu nie otrzymali BTC powiedzieli ze czekają na zaksięgowanie waluty. Rozumiem inne waluty ale wszyscy wiemy ze BTC schodzi na konto do 3 max godzin.
  Wiec opisane historie po wyżej uważam za prawdę wiec proszę rozważnie podchodzić do handlu z tym kantorem.
  Napisze jeszcze jedną wiadomość ile ta transakcja trwała jak otrzymam za chyba 3 dni robocze PLN….

 16. Żałosna obsługa 3dzien czekam na wyplate bitcoin a support odpowiada chyba raz na jakis czas jak mu sie zachce….
  Omijajcie ten serwis z daleka

  • Ze względu na procedury antyfraudowe przelewy podlegają weryfikacji, może to trwać dłużej gdy kontakt z kupującym jest utrudniony np. nie odbiera telefonu od banku

 17. Chcesz zapłacić bitcoinami w internecie? Dzięki InPay możesz to zrobić bez większego problemu.

 18. Bywają opóźnienia, czasami nawet kilkudniowe, w wypłatach w bankomacie ale jak do tej pory wszystko dobrze się kończyło.

Możliwość komentowania została wyłączona.