coinbase baner

inpay.pl
Oceń
1,89 głosów:132

Loading... OPINIE

17 opinii o „InPay”

 1. Czy kupując crypto w Państwa kantorze można dostać fakturę VAT albo rachunek jako potencjalny dowód zakupu dla urzędu skarbowego?

 2. Może i dobry na duże zakupy ale na małe się nie nadaje. Piszą że mają misje zachęcania tymczasem prowizja zniechęca. Ide szukać dalej.

 3. Nie polecam czekam już drugi dzień roboczy …
  Zlecenie jest weryfikowane przez bank. Oczekuj telefonu ze swojego banku. Taka weryfikacja trwa zazwyczaj do kilku godzin roboczych.

 4. Ta firma to jedna wielka porazka. Kiedys dzialali sprawnie- obecnie to dramat. Przelew na ich konto 500€ zaksiegowany ekspresowo. Z tym ze oczekiwali na to az bank potwierdzi z zona. Zona nie odebrala telefonu i juz kolejny raz bank nie zadzwonil (czekalismy dwa dni). Zatem poprosilismy o zwrot srodkow Od InPay- Pan Slawomir poinformowal ze “pojawia sie” u nas na koncie w ciagu 2 dni robiczych… minelo 7 dni i nic…:/ na mail tez nie racza odpowiedziec. W przyszlym tyg jak nie oddadza pieniedzy to zglosimy fraud… porazka

  • Niestety to jest standardowa procedura dla niezweryfikowanych kont. Dla zweryfikowanych kont środki są przekazywane szybko. Ciężko powiedzieć co się stało w tej konkretnej sytuacji, przy tak ogólnych danych. Często w takich sytuacjach ktoś wpłaca np. 500 EUR, np. kobieta, a potem nagle korespondencję prowadzi mężczyzna, do tego często unika wyjaśnień. To wzbudza podejrzenia, stąd może wynikać długi czas obsługi. Większość ludzi nie ma świadomości, że to firma jest potem obciążana wszystkimi przelewami, które potem okazują się kradzieżą.

 5. Niestety ta firma to dramat. Czekam już ponad 16 godzin, wpłatę zrobiłem z tego samego banku co mają, do tego ekspresowym, bo nie zajarzyłem, że to ten sam bank. Próbowałem się dodzwonić i po pół godzinie czekania z komunikatem, że są “bardzo zajęci i proszą o jeszcze chwilę cierpliwości” pier..lnołem słuchawką, wku-fiony jak rolmops.

 6. Witam wszystkich

  W dniu wczorajszym przesłałem na ten kantor 500 zł w BTC z portfela JAXX wiec i proszę sobie wyobrazić ze w następnym dniu nie otrzymali BTC powiedzieli ze czekają na zaksięgowanie waluty. Rozumiem inne waluty ale wszyscy wiemy ze BTC schodzi na konto do 3 max godzin.
  Wiec opisane historie po wyżej uważam za prawdę wiec proszę rozważnie podchodzić do handlu z tym kantorem.
  Napisze jeszcze jedną wiadomość ile ta transakcja trwała jak otrzymam za chyba 3 dni robocze PLN….

 7. Żałosna obsługa 3dzien czekam na wyplate bitcoin a support odpowiada chyba raz na jakis czas jak mu sie zachce….
  Omijajcie ten serwis z daleka

  • Ze względu na procedury antyfraudowe przelewy podlegają weryfikacji, może to trwać dłużej gdy kontakt z kupującym jest utrudniony np. nie odbiera telefonu od banku

Dodaj opinię