bitbay gieldy 710x100

Huobi uruchomi usługę handlową w Hongkongu

Giełda Huobi ogłosiła uruchomienie Huobi HK i oświadczyła, że w przyszłości będzie świadczyć użytkownikom usługi handlu kryptowalutami.

Przedstawiciel Huobi stwierdził: „Regulacja Web3 w Hongkongu przyczyni się do powszechnego przyjęcia kryptowalut w skali globalnej. Huobi będzie nadal współpracować z organami regulacyjnymi w Hongkongu, aby wspierać rozwój tętniącego życiem centrum Web3”.

Hongkong od zeszłego roku stopniowo wdraża politykę przyjazną dla kryptowalut, a ostatnio ogłosił wprowadzenie „przepisów dotyczących kryptowalut”. Hong Kong Securities and Futures Commission (SFC) ogłosiła również, że od 1 czerwca poznamy więcej szczegółów dotyczących przepisów dotyczących handlu wirtualnymi aktywami, a inwestorzy indywidualni będą mogli handlować aktywami cyfrowymi na licencjonowanych platformach już w drugiej połowie 2023 r.

W przyszłości użytkownicy będą mogli kupować, sprzedawać i przechowywać główne kryptowaluty, takie jak BTC i ETH, a także inne główne kryptowaluty wymienione w niezależnym indeksie za pośrednictwem Huobi HK. Huobi ma na celu zapewnienie doskonałych doświadczeń handlowych użytkownikom Web3 w Hong Kongu.

Jako platforma wymiany kryptowalut z dziesięcioletnią historią, Huobi jest aktywnie zaangażowana w rozwój i budowę ekosystemu Web3 w Hongkongu. Warto zauważyć, że podczas tegorocznego Hong Kong Web3 Carnival, Huobi stał się znaczącym współtwórcą pierwszego funduszu ekosystemu Web3 w Hong Kongu. Ponadto Huobi aktywnie przygotowuje się do ubiegania się o licencję na obrót kryptowalutami w Hongkongu. Huobi ma na celu otwarcie rynku w Hongkongu w zgodny i regulowany sposób, który przyspieszy rozwój ekosystemu Web3 w Hongkongu.

Dodaj opinię