bitbay gieldy 710x100

HERO i DOME dostępne na Bybit

Na platformie Bybit dostępne są dwa ostatnio bardzo popularne aktywa: Metahero (HERO) oraz Everdome (DOME).

W zeszłym tygodniu giełda Bybit uruchomiła pary handlowe z Everdome oraz Metahero. Dostępne są następujące rynki: HERO/USDT oraz DOME/USDT.

„Po raz pierwszy dołączyliśmy do listy oba nasze projekty” – powiedział Robert Gryn, założyciel projektów Metahero i Everdome. „Zdecydowanie widać synergię między Metahero i Everdome” – dodał Gryn.

Tokeny dostępne są ponadto na polskiej giełdzie Kanga Exchange, platformie KuCoin, a od niedawna także na globalnej giełdzie Gate.io.

Metahero i Everdome – dwa projekty tworzące jedność

Metahero i Everdome zostały zapoczątkowane przez polskiego przedsiębiorcę Roberta Gryna. Everdome dąży do stworzenia ultra realistycznego świata metaverse, w którym będą istnieć awatary wykonywane za pomocą nowoczesnej technologii skanowania 3D. Rzeczone awatary są główną domeną projektu Metaverse, który już współpracuje z markami z branży gamingowej, social mediów czy mody, mieustannie rozwijając swoją technologię.

Bybit platformą dla instrumentów pochodnych

Założony w 2018 roku Bybit to nowoczesna i szybko rozwijająca się platforma oferująca handel derywatywami. Traderzy znajdą tam kontrakty futures i niewygasające kontrakty bezterminowe, a ponadto rynek tak popularnych ostatnio tokenów niewymienialnych NFT. Giełda oferuje możliwość wypłacenia środków do równowartości 2 BTC, bez konieczności przechodzenia weryfikacji KYC.

bybit giełda bez weryfikacji

Dodaj opinię