coinbase baner

10 opinii o „Hash-back”

 1. Realizowałem transakcje na 20 000 zł transakcja zrealizowana w 5 minut.
  Możliwość negocjacji prowizji zaproponowano mi rabat na większych kwotach lub jeżeli czas realizacji wydłuży się do kilku godzin (Chodź z tego co doczytałem w regulaminie maja czas realizacji transakcji do 24h)
  Ponieważ przekroczyłem limit pierwszej transakcji na platformie bez weryfikacji musiałem zweryfikować swoje konto. ( Z informacji jakie uzyskałem limit ten wynosi do 4000 zł przelewem lub do 40 000 zł gotówka ciekawi mnie tak wysoki limit gotówkowy skorzystał bym ale do Łodzi mam dość daleko)
  Sympatyczna obsługa telefoniczna szybko rozwiązała mój problem z weryfikacja mojego konta ( moje selfie było mało wyraźne)

  Pozdrawiam Serdecznie !
  Adam

  Odpowiedz
 2. Korzystam z kantoru już od marca tego roku i jeśli miałem jakikolwiek problem, to zawsze dostawałem szybką odpowiedź i pomoc. Po rejestracji korzystałem również z wielu innych kantorów i muszę powiedzieć że jest to pierwszy kantor z tak dobra obsługa klienta niezależnie czy wymieniam 50 zł czy 500 zł zawsze pełen profesjonalizm raz zdarzyło się dość duże opóźnienie o czym zostałem poinformowany a w ramach rekompensaty otrzymałem drobne upominki od firmy chciałbym zaznaczyć że była to moja 2 transakcja na platformie na kwotę 100 zł (pierwsza była na 50zł). Akurat w przypadku HashBack jestem pewny, że moje pieniądze są bezpieczne i przede wszystkim wiem, że dbają o to, aby nie dopuścić właśnie do prania brudnych pieniędzy, stąd czasami takie a nie inne procedury, ale jak ktoś pisze, że wysłał 20 selfi i problem nie został rozwiązany, to być może ktoś nie dopilnował sobie czegoś sam. Ja wysłałam jedno i nie było problemu. Polecam szerokim łukiem omijać kantory krzaki które otwarcie mówią o braku jakiejkolwiek weryfikacji już nieraz straciłem tam swoje pieniądze. Ponadto w październiku odwiedziłem ich osobiście w ich placówce w Łodzi maja naprawdę duży lokal w samym sercu miasta (Piotrkowska) w porównaniu do innych kantorów stacjonarnych myślę że wszystkie placówki flyatom oraz w dużej części innych kantorów spokojne zmieściły by się w ich jednym głównym punkcie. Widać że mocno inwestują w sama platformę pokazali mi zaplanowane nowości na ten rok oraz początek następnego. Firma godna zaufania jeżeli chodzi o obsługę kantoru oceniam ją na 8.5/10 sam kantor stacjonarny 7.5/10 (sporo przestrzeni w lokalu dalej nie mają wykorzystanej), platforma 7/10 jej nowa wersja 9.5/10 (brakuje paru elementów płatności właściciele obiecali że będzie to ich priorytet po starcie wersji 2.0) właściciele bo też z nimi miałem przyjemność się spotkać 10/10 ! Posiada swój system rekomendacji usług dzielą się 20% prowizja z wymiany nie mogę zbyt dużo powiedzieć na ten temat ponieważ sam jeszcze nie miałem przyjemności z niego korzystać. Jeżeli można tak powiedzieć z pewnością jest to jedna z firm z dusza.

  Widząc średnia ocenę tej firmy na tym portalu jedyne co mi przychodzi na myśl to złośliwość konkurencji oraz słaby system ocen tej strony o firmie Bitcan słyszałem dość dużo lecz nie widzę w nich rozwoju otworzyli swoja platformę i na tym się skończyło, słaby kontakt też dużo o nich mówi natomiast na Bitbay aby czegokolwiek się dowiedzieć trzeba spędzić parę dziesiąt minut na infolinii i też problem nie jest do końca rozwiązany. Natomiast najbardziej dziwi mnie w tym rankingu firma Bitclude nigdy nie korzystałem z ich usług oraz pierwszy raz spotykam się z ta firma po zapoznaniu się z ich oponami na tej platformie widzę że maja zarówno swoich zwolenników jak i przeciwników szczególnie ciekawa była dla mnie opinia użytkownika “obserwator”. Jeżeli to prawda są to naprawdę mocne cwaniaki odradzał bym ich szerokim łukiem aby nie zostać sprytnie przez nich oszukanym. Ranking widać że też jest mocno naciągnięty w takim wypadku.

  Odpowiedz
 3. Bardzo dobry kontakt telefoniczny z platforma nawet w soboty.
  Obsługa miła odpowiedziała na wszystkie moje pytania nawet te bardziej skąplikowane odnośnie przestrzeganych procedur.
  Uważam że to kantor warty polecenia posiadają również program afilacyjny za polecanie platformy testowałem działa!

  Z czystym sumieniem moge polecić ten Kantor maja placówke w Łodzi na ulicy Piotrkowskiej obsługują również wypłaty gotówkowe.

  Odpowiedz
 4. Transakcja wykonana szybko i bezpiecznie dla użytkownika. Obsługa przemiła. Odpowiedzieli na wszystkie moje pytania. Dobry kontakt telefoniczny oraz mailowy.
  Z czystym sumieniem polecam! Napewno wrócę nie raz.

  Odpowiedz

Dodaj opinię