bitbay gieldy 710x100

Gratka dla fanów Juventusu i Paris Saint-Germain na giełdzie Binance

Giełda Binance ogłosiła nowe partnerstwo, dzięki któremu fani będą mogli zdobyć tokeny swoich ulubionych drużyn sportowych. Już jutro na Binance Launchpad uruchomione zostaną projekty Juventus (JUV) oraz Paris Saint-Germain (PSG).

Żeby zdobyć tokeny JUV lub PSG użytkownicy będą musieli stakować BNB, BUSD lub CHZ. Najwięcej, bo aż 70 % nagród w tokenach JUV i PSG otrzymają użytkownicy stakujący BNB, 20 % ci którzy będą przechowywać tokeny CHZ, a 10 % trafi w ręce użytkowników stakujących BUSD.

Po rozdysponowaniu tokenów JUV i PSG, zostanie otwarty na Binance handel w parach: PSG/BTC, PSG/USDT, PSG/BUSD, JUV/BTC, JUV/USDT i JUV/BUSD.

Binance wchodzi w branżę sportowo-rozrywkową za pośrednictwem partnerstwa z Chilliz, prowadzącym Socios.com , platformę wpływów i nagród dla fanów, która współpracuje z niektórymi z największych drużyn sportowych na świecie, w tym z drużynami piłkarskimi FC Barcelona , Juventus , Paris Saint-Germain , Galatasaray , AS Roma i Atletico de Madrid, czy drużynami Esports, jak OG i NAVI oraz UFC.

Chilliz posiada swój własny token natywny CHZ, znajdujący się na 130 miejscu w rankingu Coinmarketcap. Token CHZ jest notowany na giełdzie Binance w parach z BTC, USDT oraz BNB.

Dodaj opinię