bitbay gieldy 710x100

Giełdy dodają memcoiny FLOKI i PEPE

Binance i inne giełdy kryptowalut dodały pod koniec tygodnia nowe memcoiny: FLOKI i PEPE, których kapitalizacja wzrosła w zawrotnym tempie o miliony procent.

W piątek popołudniu na giełdzie Binance został otwarty handel FLOKI i PEPE, memcoinami podbijającymi rynek kryptowalut. Dostępne są następujące pary handlowe: FLOKI/USDT, FLOKI/TUSD, PEPE/USDT, PEPE/TUSD.

Co to jest FLOKI (FLOKI)?

FLOKI został stworzony jako projekt memcoin, który ma za zadanie pełnić rolę tokena użyteczności dla ekosystemu produktów. Od czasu wprowadzenia FLOKI, powstało wiele produktów, takich jak gra oparta na NFT, kolekcje NFT i kryptowalutowa karta debetowa.

floki-inu-floki-logo

Co to jest Pepe (PEPE)?

Pepe to memowa moneta oparta na postaci sławnej „ Żaby Pepe ”. Projekt został stworzony przez anonimowy zespół i nie posiada żadnego konkretnego zastosowania.

pepe logo

PEPE stworzony kilka tygodni temu zyskał olbrzymią popularność i atencję wśród kryptowalutowych spekulantów. Jego kapitalizacja w tym czasie wzrosła o zawrotne 5 milionów %, co dostarczyło niebagatelnych zysków zaangażowanym osobom.

pepe wykres

Handel tokenami typu memcoin jest bardzo ryzykowny, ponieważ są oparte wyłącznie na spekulacji, a ich wartość może się w każdej chwili załamać, powodując niemal wyzerowanie konta. Jak informuje sama giełda Binance: „Należy pamiętać, że w chwili pisania tego tekstu PEPE nie ma narzędzia tokena ani mechanizmu wsparcia wartości. Istnieją również oznaki, że niektórzy insiderzy lub członkowie zespołu byli w stanie kupić 7% całkowitej podaży tokenów w minutach po TGE.”

Dodaj opinię