bitbay gieldy 710x100

Giełda Kanga Exchange pozyskała inwestora strategicznego. Tenset kupił 2,1 mln tokenów KNG

Giełda Kanga Exchange oraz projekt Tenset oficjalnie zostali partnerami strategicznymi.

W ramach podjętej współpracy, Tenset kupił 2,1 miliona tokenów KNG. Zostały one zablokowane w formie stakingu PoS dostępnego na platformie Kanga. Z drugiej strony Tenset zdecydował się przekazać giełdzie Kanga 2,1 miliona swoich tokenów 10SET.

Kanga Exchange w tym tygodniu ogłosiła ponadto, że dołączyła do platformy Tenset Gem Launch Platform, za pomocą której niebawem zostanie przeprowadzone IEO tokenów KNG.

Launch tokenów KNG Kanga Exchange na platformie Tenset już 23 września

System stakingu PoS na platformie Kanga umożliwia udział w w zyskach z opłat transakcyjnych pobieranych przez giełdę. Każdy posiadacz tokenów KNG może zdeponować je na indywidualnym koncie PoS i otrzymywać nagrodę proporcjonalną do wysokości depozytu. Profity z stakingu KNG kształtują się to w okolicach 10-20% zysku w skali roku.

Token KNG jest natywnym tokenem giełdy Kanga i jest wykorzystywany do dokonywania opłat transakcyjnych w całym ekosystemie Kanga. Jest to token ERC20 a jego podaż sięga 21 000 000 KNG. Poza limitem ilości KNG, zespół postanowił zablokować uwolnienie wszystkich tokenów w krótkim czasie, rozkładając ten proces na kilka lat.

KANGA EXCHANGE GIF

Dodaj opinię