bitbay gieldy 710x100

Giełda Coinbe wpisana na listę ostrzeżeń KNF

knf coinbe

Polska giełda kryptowalut Coinbe została wpisana na listę ostrzeżeń Komisji Nadzoru Finansowego. Ostatnia giełda, której się to przytrafiło – BitMarket24, była zmuszona zakończyć swoją działalność. Niestety Beatcoin może być następna w kolejce, szczególnie, że i tak w ostatnim czasie giełda sygnalizowała problemy z płynnością wypłat.

W piątek, 1 marca 2019 r. na listę ostrzeżeń publicznych KNF wpisane zostały nowe podmioty:

  • Beatcoin.pl sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (działalność prowadzona za pośrednictwem serwisu internetowego Coinbe.net). Zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa zostało skierowane przez Urząd KNF do Prokuratury Okręgowej w Warszawie z art. 150 ust. 1 ustawy o usługach płatniczych (nieuprawniona działalność w zakresie świadczenia usług płatniczych lub w zakresie wydawania pieniądza elektronicznego).
KNF

Zaledwie tydzień temu publikowaliśmy oświadczenie prezesa Coinbe, uspokajającego że sytuacja jest pod kontrolą i wypłaty powinny być przywrócone do końca lutego.

Oświadczenie prezesa Coinbe w sprawie niewypłacania środków

1 opinia o “Giełda Coinbe wpisana na listę ostrzeżeń KNF”

  1. zniszczyli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! abucoins potem następną … teraz biorą się za kolejną … mafia…

    Odpowiedz

Dodaj opinię