bitbay gieldy 710x100

FlyingAtom instaluje bitomaty w Bydgoszczy i Toruniu

Na początku października kantor kryptowalut FlyingAtom rozbudował sieć swoich bitomatów o kolejne urządzenia. Tym razem nowe bitomaty stanęły w województwie Kujawsko-Pomorskim, a dokładnie po jednym w Bydgoszczy i Toruniu. Łącznie w naszym kraju można skorzystać już z 40 bitomatów FlyingAtom.

Z bitomatu w Bydgoszczy można skorzystać w Centrum Handlowym Focus (ul. Jagiellońska 39-47). Urządzenie znajduje się pod schodami znajdującymi się obok sklepu Royal Collection, przy sklepie Half Price. Bitomat Toruń znaleźć można w Centrum Handlowym Copernicus (ul. Stanisława Żółkiewskiego 15) obok wyjścia na parking i sklepu E-Obuwie.

Wszystkie bitomaty FlyingAtom pozwalają dokonywać zarówno transakcji kupna jak i sprzedaży BTC. Dostęp do urządzeń możliwy jest w godzinach pracy miejsc, w których się znajdują. Na stronie internetowej flyingatom.com/bankomaty-bitcoin można sprawdzić aktualny kurs wymiany w bitomacie, dokładną lokalizację oraz stan gotówki w urządzeniu. Stan gotówki jest monitorowany i aktualizowany co 30 minut. Dodatkowo korzystając z formularza na stronie internetowej FlyingAtom, można sprzedać swoje BTC zdalnie, a w bitomacie jedynie odebrać gotówkę.

Dodaj opinię